پیغام خطا

Notice: Undefined index: field_image در include() (خط 11 در /home/ilampooya/domains/ilampooya.ir/public_html/sites/all/themes/hostjavan/node.tpl.php).
دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 7 بهم 1396 - 00:06
کد مطلب: 48104
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متاسفانه 2-3 ماه پیش می‌گفتند پرسپولیس راحت می‌برد اما دیدید شرایط فرق کرده است.

به گزارش ایلام پویا، سید جلال حسینی در پایان بازی پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: می‌دانستیم بازی سختی داریم برانکو هم گفته بازی سختی خواهیم داشت. پیکان بازی خوب و کاملی دارد و آقای جلالی هم از مربیان خوب ماست و همشه نشان داده است. روز سختی داشتیم؛ چندتا از بازیکنان ما از جمله فرشاد و کمال نبودند اما توانستیم سختی امروز را پشت سر گذاشتیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شما امروز کارت زرد گرفتید، گفت: خیر.

کاپیتان پرسپولیس همچنین در پاسخ به این سوال که فاصله شما برای قهرمانی زیاد است، تصریح کرد: خوشحالم چنین سوالی پرسیدید. متاسفانه 2-3 ماه پیش می‌گفتند پرسپولیس راحت می‌برد اما دیدید شرایط فرق کرده است. استرس بیشتر شده است. با این شرایط خودزنی می‌کنیم. امیدوارم هواداران کمک کنند، کنارمان باشند چون روزهای سختی داریم.

حسینی درباره اتفاقات اخیر و صحبت‌های طارمی در پاسخ به این سوال که تیم وارد حاشیه شده است، عنوان کرد:امیدوارم این مسائل تمام شود. تیم در شرایط حساس است و بازی‌های آسیایی را داریم امیدوارم تمام شود.

وی در پاسخ به این سوال که گرشاسبی هم به پرونده‌های مختلف اشاره کرده، گفت: از روزی که گرشاسبی آمده مشکلاتی بوده است که می‌توان به پرونده‌های داخلی و خارجی اشاره کرد. کاری نمی‌توان کرد. امیدوارم رسیدگی شود. من خوشحالم که رسیدگی می‌شود تا یک بار برای همیشه مشکل حل شود. داخل ایران کاری نمی‌کنند و مشکلات بیشتر می‌شود.

منبع: فارس

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.