دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 23 دى 1396 - 15:00
کد مطلب: 47787
رئيس هيات مديره پتروشيمي ايلام از عزم جدی هیات مدیره پتروشیمی ایلام برای بهره‌برداری از SRU تا پایان سال خبر داد.

به گزارش ایلام پویا، عبدالحسین ثمری در بازدید از واحدهای در دست احداث الفین و سولفورزدایی (SRU) از عزم جدی هیات مدیره پتروشیمی ایلام برای بهره‌برداری از SRU تا پایان سال خبر داد.
رئیس هیات مدیره پتروشیمی ایلام  اظهار کرد: نشست‌های تخصصی با موضوع و اولویت بررسی مشکلات و تنگناهای احتمالی پروژه سولفورزدایی برپا شد.
وی افزود: مهندس جرقویی به عنوان مدیر پروژه واحد شیرین سازی به نمایندگی از شرکت EIED به عنوان شرکت پیمانکار پروژه که قرارداد کاری آن به صورت  EPCC است اعلام کرد  پروژه را به صورت تکمیل شده تحویل مجتمع پتروشیمی ایلام کند.
این مسؤول اضافه کرد: پروژه از پیشرفت مناسب برخوردار است و تمام سفارش‌های خرید این پروژه انجام شده و بخشی در گمرک و بخشی دیگر در مسیر انتقال به پتروشیمی ایلام است.
رئیس هیات مدیره شرکت پتروشیمی ایلام ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در پروژه سولفورزدایی اظهار داشت: تنگناها و نارسایی‌های مالی هرچه سریعتر برطرف می‌شود تا طبق برنامه زمان بندی شده این پروژه راه‌اندازی شود.
وی افزود: راه نجات پتروشیمی ایلام تسریع در روند عملیات اجرایی و بهره برداری از واحد SRU و اخذ خوراک از پالایشگاه گاز ایلام است.
ثمری با بیان اینکه ثمره‌ تلاش تمام عوامل و کارگران در پروژه های الفین و SRU  دمیدن روح بهره‌برداری در آهن‌آلات می باشد افزود : با بهره برداری از واحد الفین، ایلام به قطب سوم صنعت پتروشیمی در کشور تبدیل خواهد شد.
مدیر عامل پتروشیمی ایلام نیز در این نشست اظهار داشت: اقدامات انجام شده درSRU بسیار ارزشمند است و ماحصل دسترنج کارگران و عوامل اجرایی پروژه باید تا پایان سال به بهره‌برداری برسد.
فرهاد دانشی از کارگران تلاشگر و زحمتکش در پروژه‌های الفین و SRU قدردانی کرد و با بیان اینکه این پروژه حاصل تلاش تمام مجموعه‌ مدیریتی از سرمایه گذار تا هیات مدیره و مدیران شرکت است، افزود: کمتر نامی از زحمات کارگران برده شده است که باید قدردان تلاش‌های آنها باشیم.
وی به پیشرفت 87 درصدی کل پروژه شیرین سازی اشاره کرد و ادامه داد: تلاش تمام مسئولین و پیمانکاران این است که پروژه تا پایان سال به بهره‌برداری برسد.
دانشی با ذکر این نکته که با تقویت نیروی انسانی و کارگری عملیات لوله‌گذاری و کابل کشی بایستی شتاب بیشتری بگیرد ادامه داد: از مجموع 130 هزار قطر لوله بیش از 80 هزار قطر لوله‌گذاری انجام شده و برق و ابزار دقیق تا پایان بهمن ماه راه اندازی می‌شود.
مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام به پروژه عظیم الفین اشاره کرد و با ذکر اینکه این پروژه حدود 89 درصد در مجموع پیشرفت دارد افزود:تیم پیش راه اندازی در پروژه مستقر و برق الفین وصل شده و امیدها برای راه اندازی این پروژه در اوایل سال 97 شکل گرفته است.
انتهای پیام/

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.