پیغام خطا

Notice: Undefined index: field_image در include() (خط 11 در /home/ilampooya/domains/ilampooya.ir/public_html/sites/all/themes/hostjavan/node.tpl.php).
دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 22 دى 1396 - 14:35
کد مطلب: 47749
شرکتی دانش بنیان اقدام به تولید دستگاهی کرده که سیگنال قلب را نشان می‌دهد و آن را از بیماری‌های دیگر محفوظ می‌دارد.

به گزارش ایلام پویا، شرکت‌های دانش‌بنیان از اهمیت بسیار زیادی در کشور برخوردار هستند و با اختراعات روزمره جوانان نخبه در این شرکت‌ها و همچنین به واسطه طرح‌های مبتنی بر دانش سبب رشد و پیشرفت کشور می‌شوند.

باشگاه خبرنگاران جوان در نظر دارد به معرفی محصولات دانش‌بنیانی بپردازد که توسط این شرکت‌ها تولید شده است.

یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان موفق به تولید دستگاهی در سلامت قلب شده است که به راحتی بیماری‌های قلبی را به دکتر نشان می‌دهد.

مدیر این شرکت دانش‌بنیان در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  با اشاره به اینکه این دستگاه ساخت ايران است، اظهار کرد: موضوع بسیار مهمی که وجود دارد این است که بدانیم همیشه نباید به دنبال برتر بودن باشیم و نباید بگوییم اولین نفر بوده‌ایم بلکه باید تلاش خود را به کار گیریم تا بهترین محصول را در یک رشته تولید کنیم.

تشخيص فورى بيمارى ها با فناورى هاى دانش بنيان

وی ادامه داد: در همین راستا شرکت دانش‌بنیان ما اقدام به تولید دستگاه نشان‌دهنده سیگنال قلب کرده است که به عنوان یکی از بهترین‌ها در حوزه خود به صورت بومی در کشور تولید شده است.

مدیر این شرکت دانش‌بنیان با بیان اینکه این دستگاه سیگنال‌های قلبی را نشان می‌دهد و از آن‌ها نسخه‌ای تهیه‌ می كند، گفت: یکی از مهم ترین اقداماتى که این دستگاه‌ها انجام می‌دهند این است که نوار قلب و سیگنال آن‌ها را نه تنها نشان می دهند بلکه نقاط مشکوک قلب را هم که ممکن است بیمار باشند به دکتر نشان می‌دهند.

وی یادآور شد: این دستگاه سبب ایجاد موفقیت‌های بسیار برای تیم پزشکی می‌شود که می‌توانند به راحتی بیماری‌ها را تشخیص دهند.

انتهای پیام /

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.