پیغام خطا

Notice: Undefined index: field_image در include() (خط 11 در /home/ilampooya/domains/ilampooya.ir/public_html/sites/all/themes/hostjavan/node.tpl.php).
دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 21 دى 1396 - 09:41
کد مطلب: 47721
رئیس پلیس فتای مازندران از انتقام بی‌شرمانه طلبکار در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش ایلام پویا، در شهرستان ساری، گفت: فردی که با انتشار مطالب کذب و غیراخلاقی در یکی از نرم‌افزارهای پیام‌رسان موبایلی علیه زنی، موجب سلب آسایش و هتک حیثیت او و خانواده‌اش شده بود توسط کارآگاهان سایبری پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.

وی بیان کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان با ارائه مرجوعه قضایی، مبنی بر اینکه فردی ناشناس در یکی از شبکه‌‌های پیام‌‌رسان اجتماعی با ایجاد صفحه‌ای به نام و شماره همراه وی با قرار دادن تصاویر خصوصی موجبات سلب آسایش او را فراهم کرده، موضوع در دستور کار کارآگاهان و کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس فتای مازندران تصریح کرد: کارشناسان پلیس فتا در ادامه با هماهنگی قضایی پس از شناسایی متهم این فرد را احضار کردند که متهم در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس ضمن اقرار به بزه انتسابی اظهار کرد به علت طلبکاری که از شاکیه داشته اقدام به این عمل مجرمانه کرده است.

این مسؤول ادامه داد: طبق ماده 16 قانون جرایم رایانه‌ای، مرتکبان این قبیل جرائم به عنوان یکی از مصادیق هتک حیثیت به حبس از 91 روز تا دو سال یا جزای نقدی از پنج میلیون ریال تا 40 میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم می‌شوند.

محمدنژاد گفت: سرانجام با تکمیل تحقیقات، پرونده متشکله به همراه متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

فارس

انتهای پیام/

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.