دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 16 دى 1396 - 14:57
کد مطلب: 47687
استاندار ایلام بر لزوم به روز رسانی و بهسازی تجهیزات نانوایی های استان تاکید کرد.

به گزارش ایلام پویا، "قاسم سلیمانی دشتکی" استاندار ایلام،  در جلسه اعضای شورای تخصصی آرد و نان استان، اظهار کرد: عرضه نان شامل یک چرخه طولانی است که عوامل مختلفی در ارائه آن دخیل هستند و هر کدام از این قطعات اگر نتوانند به درستی عمل کنند، کیفیت محصول ارائه شده به شهورندان کاهش خواهد یافت پس باید در تمامی مراحل نظارت دقیقی بر تولید و عرضه آن از کشاورز تا نانوا صورت گیرد.
استاندار ایلام اظهار کرد: یکی از مهم ترین دلایل پرت نان و دور ریز این قوت اصلی مردم در کشورمان کیفیت پخت نامناسب در نانوایی هاست.
 
وی افزود: بسیاری از نانوایی ها از تجهیزات و دستگاه هایی استفاده می کنند که فرسوده شده و به همین دلیل از کیفیت لازم برای پخت نان برخوردار نیستند و مشارکت بانک ها برای کمک به نانوایی ها به منظور خرید تجهیزات جدید در این زمینه میتواند راه گشا باشد.
 
سلیمانی دشتکی تاکید کرد: نان از اصلی ترین مواد غذایی مورد نیاز مردم است و نظارت بر کمیت و کیفیت عرضه آن باید بطور جدی از سوی نهادهای مسئول دنبال شود، دولت نیز سالانه یارانه پرداختی به این حوزه را در اولویت قرار می دهد تا شهروندان برای تامین آن دچار مشکل نشوند.
انتهای پیام/

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.