دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام عنوان کرد؛
اعتماد عمومی از بزرگ‌ترین سرمایه‌های کمیته امداد
تاریخ انتشار : 13 دى 1396 - 11:09
کد مطلب: 47672
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام اظهار کرد: اعتماد عمومی به کمیته امداد و مشارکت در طرح‌های این نهاد هرساله در حال افزایش است، و این نوع اعتماد عمومی از بزرگ‌ترین سرمایه‌های کمیته امداد است.

به گزارش ایلام پویا،"ضیاء رضایی" مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام در نشستی مشترک با مدیر شرکت مهندسی و توسعه میدان نفتی سروک آذر که با حضور مدیرکل شبکه‌های مردمی کمیته امداد کشور در محل دفتر این شرکت در مهران برگزار شد، گفت: بیش از 58 درصد مردم این استان در طرح‌های مشارکتی کمیته امداد حضور دارند و میانگین دریافتی هر یتیم در استان ایلام از طریق طرح اکرام در ماه 200 هزار تومان است که این رقم بالاتر از میزان متوسط کشوری است.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام اظهار کرد: اعتماد عمومی به کمیته امداد و مشارکت در طرح‌های این نهاد هرساله در حال افزایش است، و این نوع اعتماد عمومی از بزرگ‌ترین سرمایه‌های کمیته امداد است .
وی افزود: شرکت‌های مختلفی در زمینهٔ بهره‌برداری از ذخایر نفت و گاز در استان حضور دارند که در نظر داریم از چنین ظرفیت‌هایی برای خدمت به نیازمندان این استان استفاده بیشتری شود .
رضایی تاکید کرد: کمیته امداد در زمینه فقرزدایی در استان ایلام و توانمندسازی خانواده‌ها اقدامات ارزنده‌ای انجام داده است به عنوان مثال سال گذشته توسط کمیته امداد و با همکاری خیران برای بیش از هزار خانوار در این استان مسکن مناسب تهیه‌شده است .
مدیر کل کمیته امداد استان ایلام تصریح کرد: مشکلات مسکن مددجویان در بیشتر مناطق استان ایلام به حداقل رسیده و بیشترین مشکلات مسکن مددجویان در شهر ایلام بوده که آن‌هم به خاطر گران بودن قیمت زمین در این شهر است .
رضایی افزود: در زمینهٔ اشتغال نیز این استان از استان‌های پیشرو و موفق در کشور بوده و بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته در سال گذشته، این استان توانست در جایگاه پنجم کشور در این زمینه قرار گیرد .
وی همچنین به خدمات فرهنگی این نهاد اشاره کرد و گفت: کمیته امداد استان ایلام از 344 مددجوی نخبه که دارای پرونده و شناسنامه نخبگی هستند حمایت کرده و خدمات فرهنگی لازم را به آنان ارائه می‌کند

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.