دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 13 دى 1396 - 12:11
کد مطلب: 47671
مسئولان با هوشیاری، مردم با بصیرت و همدلی و نیروهای نظامی با اقتدار باید توطئه‌های استکبار جهانی و عناصر داخلی آنها را خنثی و اجازه هیچ گونه فعالیت خرابکارانه و آشوب طلبانه‌ای را به آنها ندهند

به گزارش ایلام پویا؛ "قاسم سیلمانی دشتکی" استاندار ایلام در اجتماع بزرگ مردم ایلام در اعتراض به ناآرامی‌ها و هنجارشکنی‌های اخیر کشور گفت: کشورهای استکباری در طول تاریخ به شیوه‌های مختلف آشکار یا پنهان در پی چپاول و غارت ایران اسلامی بوده و پس از پیروزی انقلاب دشمنی با ایران به علت کوتاه شدن دست آنها از منابع کشور شدت یافته است.

استاندار ایلام اظهار کرد: ایران اسلامی یک نظام مردمی است که با تکیه به آرای عمومی و با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب شکل گرفته و فعالیت‌های خرابکارانه عناصری فریب خورده و هنجار شکن خللی به نظام وارد نمی‌سازد.
وی افزود: دشمنان بعد از پیروزی انقلاب و کوتاه شدن دستشان از ثروت‌ها و منابع ایران و بویژه احیای اسلام ناب به شدت احساس خطر کرده و از همان بدو پیروزی نظام جمهوری اسلامی تاکنون به دنبال توطئه، تخطئه و هجمه علیه کشور با هدف براندازی انقلاب بوده اند و همیشه ناکام و سرخورده شده‌اند.
سلیمانی دشتکی اضافه کرد: مسئولان با هوشیاری، مردم با بصیرت و همدلی و نیروهای نظامی با اقتدار باید توطئه‌های استکبار جهانی و عناصر داخلی آنها را خنثی و اجازه هیچ گونه فعالیت خرابکارانه و آشوب طلبانه‌ای را به آنها ندهند.
وی عنوان کرد: همه باید با همراهی و همکاری هم به دنبال ایرانی آزاد، آباد و توسعه یافته باشیم و حرکت پرشتاب برای پیشرفت و آبادانی تنها در سایه اتحاد، انسجام و یکپارچگی ملت و مسئولان نظام و اطاعت از رهنمون‌های آینده نگرانه رهبری امکان پذیر است .
استاندار ایلام با بیان اینکه در کشور فضا برای اعتراض‌های مسالمت آمیز مردم برای احقاق حق و حقوق آنها وجود دارد، یادآور شد: عده‌ای با ایجاد جو تشنج آمیز و برهم زدن نظم و تخریب اموال عمومی اعتراض‌های مردم را به حاشیه برده و اصل نظام را با شعارهای ساختارشکنانه خود نشانه می‌گیرند .
سلیمانی‌ دشتکی ادامه داد: انقلاب اسلامی در سایه تعالیم دین مبین اسلام، رهبری فرزانه، از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران، صبر و مقاومت مردم شکل گرفته و این حوادث کوچک مقطعی هیچ آسیبی به این نظام و انقلاب وارد نمی سازد .
وی تاکید کرد: نظام و دولتی که با رای مستقیم مردم و بنا به خواسته مشروع مردم شکل بگیرد هیچ گاه از بین نمی‌رود و ایران اسلامی با تکیه بر اتحاد مردم و مسئولان و حمایت از منویات مقام معظم رهبری با اقتدار به حرکت رو به جلو خود ادامه می‌دهد.

انتهای پیام/

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.