دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در اجتماع مردم متدین و بصیر ایلام:
مشکلات معیشتی وجود دارد اما اجازه سوء استفاده به دشمنان و فتنه گران نمی دهیم
تاریخ انتشار : 13 دى 1396 - 10:38
کد مطلب: 47655
لطفی گفت: مردم مشکلات معیشتی دارند، بیکاری وجود دارد و این از واقعیت هایی است که مردم از آن مطلعند اما اجازه رفتارهای ساختارشکنانه را به فتنه گران نخواهیم داد.

به گزارش ایلام پویا، حجت الاسلام والمسلمین لطفی" نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در اجتماع بزرگ مردم متدین و بصیر ایلام که صبح امروز درمحکومیت تحرکات واقدامات مذبوحانه اخیر در میدان ۲۲ بهمن صورت، گرفت، گفت: حماسه های مردم ایلام در حمایت از نظام، انقلاب و رهبری قابل وصف نیست.

لطفی گفت: حوادث اخیر یک برنامه دقیق توسط مثلث شوم آمریکا، اسرائیل و دلارهای رژیم سعودی پدید آمد.

وی افزود: این حادثه نشان داد که دشمنان در صدد ضربه زدن به نظام مقدس اسلامی هستند.

لطفی تصریح کرد: اینان برای بر هم زدن امنیت ایران عزیز این برنامه ها را تدارک دیدند و با منافقین و سلطنت طلبان، بهائیان و تکفیری ها به خیابان آمدند و شعارهایی دادند و به بیت المال خسارت وارد کردند و فکر کردند با این حرکات مذبوحانه می توانند انقلاب را دجار چالش کنند.

امام جمعه ایلام ابراز کرد: شکست های متوالی آمریکا و ضد انقلاب در چند سال اخیر در سوریه، یمن و عراق باعث شد که نتوانند این همه شکست را تحمل کنند.

لطفی اذعان کرد: مردم مشکلات معیشتی دارند، بیکاری وجود دارد و این از واقعیت هایی است که مردم از آن مطلعند و راهکارهای اقتصاد مقاومتی در چند سال اخیر از سوی رهبری ابلاغ شد و همه کارشناسان از هر طیف آن را تایید کردند اما در اجرا عملیاتی نشد.

وی افزود: ماندن کشور ما در برجام هیچ فایده ای نداشت و همان افراد هم اکنون از اغتشاش در کشور حمایت می کنند.

لطفی اظهار کرد: مردم حق اعتراض و انتقاد دارند و باید به آن اذعان کرد ولی باید چاره جویی کرد اما اگر مردم هم اعتراضی دارند که البته شعار ها هم به این موضوع اشاره داشت باید به مطالبات به حق مردم رسیدگی شود.

لطفی تصریح کرد: در اعتراضات اخیر متاسفانه شعارها عوض شد و تتمه شعارها در فتنه ۸۸ بود، در فتنه ۸۸ سران فتنه ابتدا آمدند و گفتند تقلب شده و به خیابان ها ریختند و الان هم این شعارهای ساختار شکن آمد و پرچم جمهوری اسلامی ایران را آتش زدند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: از وقتی که موضوع گرانی بنزین مطرح شد و گفتند باید قیمت بنزین باید به قیمت بین المللی برسد برخی از تحرکات آغاز شد.

وی افزود: ما منادی وحدتیم ولی چرا باید یک مسئول ارشد باید زمینه را برای فتنه ایجاد کند، هنوز پسماندهای فتنه ۸۸ موجود است و باید بسیار توجه داشت.

لطفی خاطر نشان کرد: با وجود ظرفیت های فراوان مادی و معنوی، ولی اقتصاد ایران از بیمارترین اقتصادهاست؛ چرا در موضوع دفاعی ایران اسلامی امروز از قدرت های برتر دنیاست؟

وی گفت: امروز مشکلات اقتصادی وجود دارد، تحریم ها شدید است ولی چرا چرخ اقتصاد نمی چرخد؟

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام ابراز کرد: در همین چند روز تعدادی از دشمنان تابلو دار از جمله آمریکا و نیروهای مزدورش از جمله جان کری و خانم کلینتون که برخی امضاء آنان را طلایی می دانستند چگونه موضع گیری کردند؟

وی افزود: تا وقتی که شعار امام و انقلاب هست آمریکا و ارتجاع عرب با ما کنار نخواهند آمد.

لطفی گفت: مطالبات مردم به حق است و بیکاری در جامعه هست مشکلات ازدواج جوانان حل نشده است اما باید مواظب بود تا دشمنان از این مشکلات سوء استفاده نکنند.

وی تاکید کرد: ملت ایران اسلامی که پرچم دار استقلال در دنیاست به فتنه گران اجازه نخواهد داد که امنیت را در کشور به چالش بکشند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: ترامپ احمق و دیوانه و اتحادیه اروپا دشمنان ملت ما هستند و در خواب و رویای خود به فکر شکست نظام هستند ولی این آرزو را به گور خواهند برد.

لطفی اذعان کرد: آشوب های اخیر نشان داد که دشمنان در کمین اند و باید اگر اعتراضی هست در چارچوب قانون باشد تا دشمنان قسم خورده این آب و خاک نتوانند از آن سوءاستفاده کنند.

انتهای پیام/ح

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.