دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 15 دى 1396 - 17:34
کد مطلب: 47653
عضو شورای شهر چوار اظهار کرد: بیکاری و گرانی امری غیر قابل انکار در جامعه است که سبب بی انگیزگی و نارضایتی در قشر عامه شده است.

"نظر آزادی" عضو شورای شهر چوار در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایلام پویا، گفت: پیگیری مطالبات حق قانونی مردم می باشد و لازم است که مسئولین رسیدگی لازم را انجام دهند.
عضو شورای شهر چوار اظهار کرد: بیکاری و گرانی امری غیر قابل انکار در جامعه است که سبب بی انگیزگی و نارضایتی در قشر عامه شده است.

وی با بیان اینکه لازم است سامانه رسیدگی به شکایات مردمی راه اندازی شود، افزود: در مواردی شاهد راه اندازی سامانه ثبت شکایت مردمی در ادارات هستیم که متاسفانه این سامانه شکایت مردمی را ثبت و ارجاع نمی دهد.

نظر آزادی با دعوت مردم به آرامش و پرهیز از خشونت و تخریب اموال عمومی گفت: نظام وارث خون شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی است و بهای سنگینی برای حفظ نظام پرداخته شده، بنابراین لازم است عموم مردم بدور از احساسات و بی توجهی به تحریکات دشمنان بخصوص آمریکا عمل کرده و مانع از نفوذ واظهار نظر دشمنان در مسائل سیاسی ایران شوند.

عضو شورای شهر چوار با اشاره به وظایف مسئولین گفت: مسئولین در برابر مردم احساس دین کنند و اجازه ندهند به دلیل عدم کفایت، تفرقه و چند دستگی درجامعه ایجاد شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.