دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 13 دى 1396 - 07:29
کد مطلب: 47650
"فتاح شیری" از مدرسین دانشگاهی عنوان کرد: شرایط کنونی جامعه می طلبد مردم و مسئولین بهم اعتماد داشته و راه نفوذ در امور کشور را بر بیگانگان ببندند.

 "فتاح شیری"  مدرس دانشگاه در گفتگو اختصاصی با خبرنگارایلام پویا، گفت: بنابر اصل 27 قانون اساسی تجمع و اعتراضات مردمی بدون حمل سلاح آزاد است اما تخریب اموال عمومی، توهین به مقدسات و به آتش کشیدن پرچم جمهوری اسلامی ایران و سر دادن شعار هنجار شکن بر خلاف قانون محکوم و جرم محسوب می شود.

شیری  اظهار کرد: بیکاری، تورم و گرانی در جامعه امروز ایران بیداد می کند اما شیوه بیان این اعتراضات رفتارهای هنجار شکن و برخلاف قانون نیست.

این استاد دانشگاه با اشاره به وظایف مسئولین گفت: مسئولین با آگاهی و درایت بیشتر عمل کنند و پیش از بروز مشکل و فراگیر شدن در جامعه راهکار ارائه داده و وارد عمل شوند.

وی افزود: در مواقعی که تولید داخلی بنابر هر دلیلی دچار مشکل می شود پیش از بروز بحران و مشکلات معیشتی برای مردم، دولت نسبت به واردات اقدام کند.

فتاح شیری با اشاره به وضعیت بیکاری فراگیر در جامعه به عنوان مثال یادآور شد: از تعداد800 نفر شرکت کننده در آزمون وکالت استان ایلام ظرفیت پذیرش برای25نفر پیش بینی شده است که سبب بیکاری جمعیت تحصیل کرده های استان در این رشته می شود و بدنبال بیکاری دیگر آسیب های اجتماعی در جامعه نمود پیدا می کند.

وی تاکید کرد: شرایط کنونی جامعه می طلبد مردم و مسئولین بهم اعتماد داشته و راه نفوذ در امور کشور را بر بیگانگان ببندند.

انتهای پیام/

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.