دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام خبر داد؛
کشف سرقت ۶۰۰ میلیونی در ایلام
تاریخ انتشار : 12 دى 1396 - 19:27
کد مطلب: 47642
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام از کشف سرقت ۶۰۰ میلیون ریالی خبر داد.

به گزارش ایلام پویا، سرهنگ "حمید فتاحی" فرمانده انتظامی شهرستان ایلام  در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام شکایت چند نفر از روستاهای اطراف شهرستان ایلام مبنی بر سرقت احشام و طیور آن‌ها، مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام اظهار کرد: مأموران تجسس کلانتری ۱۵ با تلاش شبانه‌روزی و با اشرافیت کامل توانستند در کمترین زمان ممکن سارقان احشام روستاییان را شناسایی کنند.
وی افزود: در یک عملیات موفق پلیسی سه سارق حرفه‌ای که به صورت باندی اقدام به سرقت احشام از روستاییان می کردند دستگیر شدند.
فتاحی تاکید کرد: سارقان پس از مقاومت و کتمان حقیقت در بازجویی‌های اولیه، نهایتاً در مواجهه با اسناد و مدارک بدست آمده لب به اعتراف گشوده و از سرقت‌ها و نحوه ارتکاب خود به سرقت پرده برداشتند.
سرهنگ فتاحی تصریح کرد: سارقان در بازجویی اولیه به ۵ فقره سرقت شامل سرقت ۶ راس گاو و ۶۰ قطعه بوقلمون به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام در پایان با اشاره به اینکه شهروندان هشدارها و توصیه های پلیس را جدی بگیرند گفت سارقان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.