دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
معاون اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام :
مشکلات هیات‌های ورزشی ایلام رفع می‌شود
تاریخ انتشار : 12 دى 1396 - 19:19
کد مطلب: 47641
معاون اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام گفت: برپایی جلسه تخصصی هیات ورزشی سه‌گانه با هدف رفع مشکلات این هیات برگزار می‌شود.

به گزارش ایلام پویا، "مهرداد جنگلی" در نشست با رئیس هیات ورزش سه گانه استان ایلام گفت: جلسات تخصصی با هیا‌ت‌های ورزشی استان ایلام همیشه برای رفع نواقص و پیگیری فعالیت هیات‌ها ماهیانه برگزار می‌شود.
معاون اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام اظهار کرد: امروز برپایی جلسه تخصصی هیات ورزشی تازه سه‌گانه به هدف رفع مشکلات این هیات برگزار می‌شود.
رئیس هیات ورزش سه گانه استان ایلام نیز در این دیدار افزود: همه ما به دنبال توسعه ورزش هستیم و مدیرکل ورزش و امور جوانان ایلام نیز به دنبال توسعه کل ورزش در استان هست و ما برای توسعه ورزش سه گانه تلاش می‌کنیم.
محمد نصیری ضمن تشکر از همکاری مجموعه ورزش و جوانان استان ایلام تاکید کرد: ورزش سه‌گانه در استان ایلام به دلیل تازگی این رشته و تاسیس آن در استان نیازهای زیادی دارد.
وی ادامه داد: با توجه به وضعیت موجود در استان ایلام باید خود را با وضعیت موجود وفق دهیم، این رشته ورزشی بسیار سنگین و بسیار پر هزینه است اما با حمایت مدیرکل ورزش و جوانان ایلام و مجموعه همکاران در استان و همچنین حمایت ریاست فدراسیون در مرکز می‌توان گام‌های خوبی برداشت.
رئیس هیات ورزش سه گانه استان ایلام اظهار کرد: با توجه به مکاتبات و اعلام نیاز این هیات از فدراسیون اولین حمایت فدراسیون این است که تعدادی لباس مخصوص این رشته در اختیار هیات استان قرار داده است.
انتهای پیام/

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.