دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 12 دى 1396 - 15:07
کد مطلب: 47634
فقر و بیکاری نمی تواند باعث جدایی مردم از رهبری و نظام شود .

ایلام پویا، /یادداشت مهمان/یادداشت :فرشته سنجیده:: از دیرباز تاکنون همیشه اعتراض بوده وهست؛اما اعتراض در هر موضوعی اصول و قوانین خود را دارد و نباید ارزشها را زیر پا گذاشت و به کسی و یا چیزی توهین شود.

در اعتراض روزهای قبل در استان که فقط قصد اعتراض علیه اقتصاد و گرانی بود و هدفی دیگری وجود نداشت، عده ای اندک قصد داشتند باسوء استفاده از این موضوع وآن را به انقلاب و مملکت ربط دهند که مردم هوشیار و بیدار ایلام اجازه به این سودجویان ندادند و مانع از اهداف شوم انها شدند. هرچند این سود جویان از جاهای دیگر کوک می شدند.
مردم ایلام هرگونه حمله به بیت المال، و شعار ضد اسلامی را محکوم می کنند و در مقابل آنها قد علم می کنند.

اقای قنبری پور فروشنده لوازم تحریر می گوید:
من بعنوان یک کسبه که سالها در باراز کار نموده ام وامرار معاش کرده ام فقط از لحاظ اقتصادی اعتراض دارم ودلیل نارصایتی من گرانی وقیمت بالای کالا از جمله تخم مرغ است که یک شبه گران شد و هدف من به هیچ عنوان بحث انقلاب نمی باشد و کار کسانی که اغتشاش می کنند را قبول ندارم وحتی حاضر هستم برعلیه اینگونه اشخاص بایستم.

نجفی از دیگر بازاریان خوشنام فروش فرش می گوید: هدف و انگیزه مردم از اعتراض فقط بحث گرانی می باشد نه چیزی دیگری وانتظار ثبات قیمت ها، با توجه به درآمد ها را داریم به هیچ عنوان کار این عده از افرادی که نظم جامعه را برهم زده اند و بازیچه ی دست بیگانگان هستند را قبول ندارم و کار آنها را محکوم می کنم.

وظیفه ما اقشار جامعه از پیر، جوان ، زن ،مرد و.... این است که فردا ساعت ۹ صبح درمیدان ۲۲ بهمن با حضور پر شور خود همچون گذشته شرکت کنیم و با صدای بلند و رسا بگوییم که کسی حق ندارد برعلیه اعتراض اصولی و عقلی ما بدلیل گرانی سوء استفاده نماید و آن را به بحث انقلاب بکشاند و مقاصد پلید خود را پیش برد.

ما همان سربازان شجاع ودلیری هستیم که اجازه ندادیم دشمن یک وجب از خاک ما را غارت کند حالا چگونه به شماها تعداد اندکی که با بی درایتی و کورکورانه به خیابانها می روید و ضرر مالی می رسانید اجازه دهیم به نقشه شوم خود برسید .

فردا حضور مردم در صحنه نشان خواهند داد که تمام قد و بی واهمه در مقابل دشمنان ایستادند و هرگز اجازه به فرصت طلبان نخواهند داد که ایلام را مامن اغتشاش قراردهند و دشمن بداند که خوب هم می داند فقر و بیکاری باعث جدایی مردم از نظام ورهبری نخواهد شد.

مردم ایلام می آیند تا اقتدار نظام را به رخ جهانیان بکشانند و عشق و علاقه خویش را بار دیگر به انقلاب اثبات کنند.

انتهای پیام/ح

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.