دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 4 دى 1396 - 09:59
کد مطلب: 47417
آیا حجاب و محدودیت‌ها سبب نمی‌گردد تا مردان حریص‌تر گردند، یا به تعبیری گرسنه‌تر شوند و ...؟ خواهشمندم توضیح کامل دهید برای قانع کردن دوستانم می‌خوام.

به گزارش ایلام پویا،

 

پایگاه پاسخگویی به سؤالات و شبهات (ایکس – شبهه): ابتدا دنبال شناخت و فهم خودمان باشیم، نه صرفا پاسخ دادن و قانع کردن دیگران. مگر میل جنسی مرد به زن و بر‌عکس و نیز شدت آن اشکال دارد که دنبال چاره یا بهانه برای تضعیف آن باشیم؟!

اگر تا کنون صد سؤال و شبهه در مخالفت با حجاب خانم‌ها برای این پایگاه ارسال شده باشد، بیش از 90 مورد آن از سوی آقایان ارسال گردیده است! گاه در موضع دفاع از آقایان می‌گویند: خانم‌ها همه لخت شوند تا برای مردان عادی سازی شود! و گاه در موضع دفاع از بانوان می‌گویند: چرا زن باید خودش را بپوشاند تا مرد تحریک نشود؟! یعنی خودشان نیز به خوبی می‌دانند که بدحجابی موجب تحریک بیشتر می‌گردد.

این کثرت توجه آقایان به موضوع مخالفت با حجاب بانوان، نشان می‌دهد که مردان به مراتب بیش از خانم‌های طرفدار بدحجابی زنان و مترصد و علاقمند به پوشش‌های نامناسب و تحریک کننده‌ی دختران و بانوان می‌باشند؛ چرا که دنبال لذت فراوان، سهل و رایگان می‌باشند؛ مانند گرگان گرسنه‌ای که به دنبال طعمه می‌گردند، اما از شدت تنبلی، تکبر و زیاده‌خواهی، حاضر به زحمت شکار هم نمی‌باشند؛ بلکه دوست دارند شکار با میل و رغبت، با پای خودش به شکارگاه بیاید!

حال بیاییم به دور از شعارهای ضد تبلیغی، موضوع را از سه منظر [آقایان، بانوان و انسان] مورد بررسی قرار دهیم:

الف – آقایان:

●- مگر شهوت جنسی و حریص‌تر شدن به آن بد و مذموم است که هزاران بهانه برای کمتر تحریک و حریص‌تر شدن مردان می‌آورند؟! مگر گرسنگی، تشنگی و نیاز به خواب و ...، بد و مذموم است که شهوت جنسی که نیاز طبیعیِ دیگر بدن و چرخه‌ی حیات است، بد باشد؟!

●- از کار افتادن نیروی جنسی [چه در مرد و چه در زن]، یک ضعف و نشانه‌ی پیری است، لذا اگر کسی دچار پیری زودرس شده، باید فکر دیگری برای معالجه‌ی خودش بکند.

●- اگر مردی نمی‌تواند شهوات خود (خوردن، آشامیدن، نیاز جنسی و ...) را کنترل نموده و درست استفاده کند، باید تدبیری در خودسازی خودش بنماید، نه این که بگوید: بهتر است دزدی جایز شود تا شکمش سیر شود، یا خانم‌ها، مقابل چشم او مانور جنسی بدهند، تا شاید یک روزی چشمش عادت کند و دیگر تحریک نگردد.

●- آیا این دسته از آقایان، برای مهار شعله‌های آتش شهوت خود، راغبند که خانم‌ها در پوشش خود بدن‌نمایی کنند، تا برای آنان عادی شود و این همه حریص نباشند؟!

●- آیا می‌گویند: خانم‌ها به صورت عمومی در کوچه، خیابان و محافل عمومی، بدن‌نمایی کنند، تا شاید چشم ما عادت کند؟! عجب تکبری؟!

●- آیا آن مردی که با دیدن خانمی در پوشش (حجاب) تحریک و حریص می‌شود، با دیدن جاذبه‌های جنسی زن، حرصش می‌خوابد و شهوتش خاموش می‌شود؟! این دیگر چه مردی است و از کدام سیاره به زمین آمده است؟!

●- مردی که با دیدن وفور جاذبه‌های جنسی زنانه، بیشتر تحریک نمی‌شود، حتماً باید به پزشک مراجعه نماید.

ب – خانم‌ها:

●- آیا یک خانم، برای زیباتر شدن آرایش می‌کند، یا برای عادی شدن؟!

●- آیا یک خانم، برای تحریک بیشتر، جاذبه‌های جنسی خود را به نمایش می‌گذارد، یا برای کنترل و مهار شهوات مردانه؟!

●- آیا خانم‌ها، برای عادی سازی و حفظ خود از چشم‌چرانی و لذت رایگان آقایان رهگذر، در انظار عمومی بد حجابی می‌کنند؟!

●- آیا تا به حال دیده‌اید که خانمی وقتی مواجه با هیزی و چشم‌چرانی یک یا چند مرد بگوید: حالا که تحریک شدید، پس من مقابل دیدگان شما عریان‌تر می‌شوم، تا برایتان عادی شود و اینگونه هیز به من نگاه نکنید؟!

●- قصد زن، از آرایش مو و صورت، نمایش بدن، غمزه‌‌های زنانه، لوندی و ...، جذب مردان است، یا دفع آنان؟!

●- اگر قرار بود که مردان با دیدن زنان در حجاب، بیشتر تحریک و حریص شوند؛ حتماً زنان عالم، با پوشش کامل به بستر همسران خود می‌رفتند!

انسان:

●- مگر با چندتا شعار می‌توان خلقت انسان (زن و مرد) را تغییر داد؟!

●- آیا فرمول «عریان‌تر شدن زنان، برای عادی سازی در نظر مردان»، فقط بر انسان‌های مسلمان، به ویژه ایرانی‌ها، کارساز است؟! پس چرا در غرب و شرق عالم، به رغم این همه عریانی، نه تنها عادی نشده، بلکه موجب تحریکات بیشتر شده است؟!

*** - توصیه می‌شود گزارش «آلمان – اطلس خیانت به شریک زندگی (خیانت همسران به یک دیگر)» و گزارشات پیوست آن را حتماً مطالعه نمایید. (لینک)

●- میل و حرص شهوت مرد به زن و بالعکس، طبیعت و غریزه‌ی آنان است. عده‌ای نیز روی این حرص و میل بشری، سرمایه‌گذاری‌های کلانی نموده و سودهای سرشاری می‌برند.

●- آیا برای تحریک بیشتر مردان و بالتبع کسب درآمد از این راه، در کاباره‌ها، کازینوها، بارها، فیلم‌ها، فاحشه‌خانه‌ها، مُدهای لباس زیر و رو ... و حتی رستوران‌ها، فروشگاه‌ها و ...، زنان را نیمه عریان و عریان می‌کنند، یا می‌پوشانند؟!

بدیهی است که اگر حرص شهوت مرد با پوشیدگی زن بیشتر تحریک می‌شد، همه‌ی آنان را می‌پوشاندند! و اگر کثرت دیداری جاذبه‌های جنسی زنانه، سبب عادی سازی برای مردان می‌شد، نه تنها این استثمار زنان نیز به پایان می‌رسید، بلکه در غرب (امریکا و اروپا)، مردان به طور کلی فشل و مقطوع النسل می‌شدند!

نتیجه:

●- خداوند متعال به زن و مرد، نیروی شهوت جنسی داده است [چنان که اشتهای خوردن و آشامیدن نیز داده است]، چرا که لازمه‌ی رشد، کمال و زندگی دنیوی انسان و ضرورتی برای چرخه‌ی حیات آدمی در دنیا می‌باشد؛ منتهی فرموده که تو را من خلق کردم، نیروهای روحی، روانی و جسمی، و لوازم و اعضای آنها را نیز خودم به تو داده‌ام؛ و هیچ چیزی که من خلق کردم و در خلقت تو سرشته‌ام، بد و مذموم نیست؛ منتهی روش تربیت، تقویت و استفاده را نیز خودم به تو تعلیم می‌دهم، تا با بندگی و اطاعت، رشد کنی؛ نه این که بنده‌ی هوای نفس خودت و دیگران شوی و به تخریب خود مشغول گردی.

پس، نه زن و مرد بد هستند – نه میل جنسی آنها بد است – نه ثروت و قدرت بد است و نه ازدیاد نسل؛ آن چه که بد است، خارج شدن از پوسته و مسیر انسانیت (فسق) می‌باشد که حتماً تباهی (فساد) به بار می‌آورد:

« زُيِّنَ لِلنَّاسِ حُبُّ الشَّهَوَاتِ مِنَ النِّسَاءِ وَالْبَنِينَ وَالْقَنَاطِيرِ الْمُقَنْطَرَةِ مِنَ الذَّهَبِ وَالْفِضَّةِ وَالْخَيْلِ الْمُسَوَّمَةِ وَالْأَنْعَامِ وَالْحَرْثِ ذَلِكَ مَتَاعُ الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَاللَّهُ عِنْدَهُ حُسْنُ الْمَآبِ »   (آل‌عمران، 14)

ترجمه: دوست داشتن خواستني‌ها[ى گوناگون] از زنان (شهوت جنسی) و پسران (نسل) و اموال فراوان از زر و سيم و اسب‏هاى نشاندار (مرکب‌های مشهور) و دام‌ها و كشتزار[ها]، براى مردم آراسته شده؛ [ليكن] اين جمله مايه تمتع زندگى دنياست و [حال آنكه] فرجام نيكو نزد خداست.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.