دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
گفتگوی اختصاصی ایلام پویا با ورزشکار نخبه بسیجی:
بسیج در تمام مراحل زندگی مددرسان و قوای مثبت درونیم بوده است
تاریخ انتشار : 7 آذر 1396 - 18:48
کد مطلب: 46556
بسیج در تمام مراحل زندگی علی الخصوص در عرصه ورزش مددرسان و قوای مثبته درونی من بوده است و با این روحیه که یک بسیجی سرشار از شور و شعف و کوشش مضاعف می باشد به این موفقیت ها رسیده ام.

به گزارش ایلام پویا، زنان ایلامی همچون زنان سراسر کشور در تلاش هستند که از توانایی‌های خود به خوبی استفاده کرده و به پیشرفت خود، خانواده و کشور کمک کنند، ما در صدد هستیم در این سلسله گزارشات به معرفی این بانوان ایلامی بپردازیم که در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، هنری، علمی، ورزشی و...  به پیشرفت‌هایی رسیده‌اند.
ورزش همیشه نیروی محرک خوبی برای آغاز هر تلاشی می‌باشد زیرا پویایی و تحرک را به دنبال دارد؛بر همین اساس به سراغ یکی از ورزشکاران ایلامی رفتیم.
"اعظم ابراهیمی" از بانوان ایلامی و ورزشکاری است که  متولد 1359 ساکن ایلام است و  مدرک تحصیلی کارشناسی را در رشته علوم دامی به پایان رسانده است. وی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایلام پویا گفت:  از سن بچگی در عرصه کاراته زیر نظر  خانم ها "علی نظری"، " اندیشه"، "متقی زاده" و "خورانی" شروع کردم و از سال 1392 نیز بصورت حرفه ای ادامه داده ام.
این بانوی ورزشکار ایلامی اظهار کرد: پدر و مادرم که مشوقین اصلی من در این زمینه بوده اند که از آنها کمال سپاسگزاری را دارم و همچنین از زحمات خانم علی نظری که یارو یاور همیشگی ام بوده اند تشکر کنم.
وی افزود: من در درجه  اول با افتخار می گویم که یک بسیحی هستم، یک بسیجی باید از تمام جهات برای دیگران الگو باشد چه از نظر علمی، چه معنوی و اخلاقی؛ این افتخار بزرگ که خداوند نصیبم کرده که عضوی از این دریای بی کران بسیج باشم.
بانوی ورزشکار ایلامی تاکید کرد: بسیج در تمام مراحل زندگی علی الخصوص در عرصه ورزش مددرسان و قوای مثبته درونی من بوده است و با این روحیه که یک بسیجی سرشار از شور و شعف و کوشش مضاعف می باشد به این موفقیت ها رسیده ام و اکنون فعال کانون بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سپاه ناحیه ایلام هستم.
وی افزود: از سال 92 تا کنون موفق به دریافت مقاماتی به شرح ذیل شده ام:

کسب مقام سوم قهرمانی کشور در سال 96
کسب مقام دوم نهمین دوره مسابقات استان در ماه رمضان سال95
کسب مقام اول قهرمانی استان جام رمضان در سال96
کسب مقام دوم گرامیداشت دهه فجر استان سال95
کسب مقام اول قهرمانی بسیج باشگاههای شهرستان ایلام سال 94
کسب مقام سوم بین المنلی در شهر سنندج سال94
کسب مقام دوم انفرادی و سومی تیمی بین المنلی جام صلح و دوستی ملتها سال 96

این ورزشکار بسیجی افزود: در آخر جا دارد از زحمات بی دریغ ریاست محترم هیئت کاراته استان ایلام جناب آقای کریمی راد تشکر و قدردانی نمایم.

انتهای پیام/

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.