پیغام خطا

Notice: Undefined index: field_image در include() (خط 11 در /home/ilampooya/domains/ilampooya.ir/public_html/sites/all/themes/hostjavan/node.tpl.php).
دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 2 آذر 1396 - 10:57
کد مطلب: 46508
با گذشت بیش از چهار روز از زلزله مهیبی که یکشنبه شب بخش هایی از استان کرمانشاه را لرزاند، کمک های هموطنان و خصوصا جامعه ورزش همچنان ادامه دارد.

به گزارش ایلام پویا، به نقل از مرصاد اسپورت، زلزله 7.3 ریشتری که 6 شهرستان استان کرمانشاه را به شدت تکان داد موجب به بار آمدن حسارت های فراوانی شد و صدها تن از هم استان ها به کام مرگ فرو رفتند و هزاران نفر از مردم نیز مجروح شدند.

به دنبال وقوع این زلزله مهیب بود که ملت با غیرت ایران به پاخواستند و سیل کمک های مردمی به سمت مناطق زلزله زده سرازیر شد.

در این میان جامعه ورزشی نیز همانند دیگر اقشار مردم هرآنچه را که در توان داشتند در طبق اخلاص نهاده و به اشکال مختلف به یاری زلزله دگان شتافتند.

حتی تعدادی از آن ها خود شخصا به مناطق زلزله شده استان کرمانشاه آمدند تا علاوه بر دیدار و ابراز همدری، کمک های جمع آوری شده را میان حادثه دیدگان توزیع کنند.

ابتدا اعضای تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران به همراه رئیس و نایب رئیس فدراسیون وارد استان شده و به مناطق زلزله زده رفتند.

روز گذشته نیز علی دایی یکی از اسطوره های فوتبال ایران و آسیا و آقای گل فوتبال جهان در حالی که چندین کامیون کمک های جمع آوری شده را با خود همراه داشت به میان زلزله زدگان رفت و مرهمی شد بر دردهای آنان تا نشان دهد بی دلیل بین مردم محبوب نشده است.

احسان حدادی ملی پوش دو و میدانی ایران و پرتابگر دیسک کشورمان نیز با حضور در مناطق زلزله زده به یاری مردم آن مناطق شتافت.

پیمان اکبری مربی تیم ملی والیبال بزرگسالان ایران و جواد خیابانی از گزارگران قدیمی تلویزیون هم خود را به میان زلزله زدگان رساندند تا مرهمی باشند بر زخم های آنان.

خیلی از قهرمانان ورزشی نیز مدال های جهانی خود را که برای کسب آن ماه ها و شایدهم سال ها زحمت کشیده باشند را به حراج گذاشتند تا درآمد حاصل از فروش آن ها را خرج زلزله زدگان کنند.

جامعه ورزشی کشور همچنین روزهای قبل مراسم گلریزان برگزار کردند که با استقبال بسیار خوبی مواجه شد تا نشان دهند مرام پهلوانی در وجوشان زنده است.

حادثه زمین لرزه یکشنبه شب کرمانشاه 436 کشته و بیش از 9 هزار و 390 مجروح به جا گذاشت.

 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.