دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
با همكاري سپاه ناحيه ايلام و مركز بهداشت شهرستان ايلام صورت گرفت؛
ويزيت، مشاوره و داروي رايگان 400 نفر در روستاهاي بانقلان و قجر
تاریخ انتشار : 2 آذر 1396 - 09:08
کد مطلب: 46504
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایلام اظهار کرد: در برنامه امروز که به مناسبت هفته بسیج اجرا شد، تعداد ۴۰۰ نفر از افراد حاضر در دو روستای قجر و بانقلان از خدمات مرکز بهداشت و درمان شهرستان ایلام بهره مند شدند.

"دکتر شریفی" رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایلام در حاشیه ویزیت رایگان مردم روستاهای بانقلان و قجر در گفتگو با ایلام پویا، گفت: به مناسبت هفته بسیج و با همكاري سپاه ناحيه ايلام و مركز بهداشت شهرستان ايلام تيمي بهداشتي و درماني متشكل از پزشك، ماما، كارشناس تغذيه و كارشناس روانشناسي در دو روستای شهرستان ایلام به ارائه خدمات پرداختند.

شریفی اظهار کرد: ويزيت، مشاوره و داروي رايگان به مردم عزيز روستاهاي بانقلان و قجر از خدمات امروز مرکز بهداشت و درمان به روستائیان عزیز بود.

وی افزود: در برنامه امروز که به مناسبت هفته بسیج اجرا شد، تعداد ۴۰۰ نفر از افراد حاضر در دو روستای قجر و بانقلان از خدمات مرکز بهداشت و درمان شهرستان ایلام بهره مند شدند.

شریفی خاطر نشان کرد: امنیت و آرامش امروز جامعه مدیون ایثار و فداکاری بسیجیانی است که در روزهای دفاع مقدس حماسه آفریدند و امروز هم پیشگام در همه عرصه ها به خدمتگذاری مردم مشغولند.

انتهای پیام/

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.