دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
در گفتگوی اختصاصی ایلام پویا با مدیر اداره روابط عمومی شهرداری ایلام صورت گرفت؛
تشریح خدمات شهرداری ایلام در ایام اربعین + تصاویر
تاریخ انتشار : 20 آبا 1396 - 18:11
کد مطلب: 46359
سلطانی گفت: بکارگیری ۴۰۰ نیرو، برداشت ۴۵۰ تن زباله شهری، برپایی دو ایستگاه صلواتی،تسطیح و آماده نمودن ۲۰ هزار متر زمین جهت پارکینگ موقت و توزیع ۳۵ هزار پرس غذا از اقدامات شهرداری ایلام در ایام اربعین است.

محمد سلطانی" مدیر اداره روابط عمومی شهرداری ایلام در خصوص اقدامات شهرداری ایلام در حوزه اربعین و خدمات رسانی به زائرین حسینی به ایلام پویا گفت: تسطیح، خاکریزی، غلطک کوبی و شن ریزی جاده به وسعت ۲۰ هزار متر مربع در منطقه فرودگاه ایلام با اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان برای اتوبوس هایی که از شهرهای مختلف به ایلام تردد داشتند و در این پارکینگ موقت پارک کردند، ایجاد شد.

سلطانی اظهار کرد: بعد از این پارکینگ موقت ساخت ایستگاه صلواتی در میدان ارغوان نیز نیازمند تسطیح، خاکریزی، غلطک کوبی و شن ریزی بود که توسط سایر همکاران در مجموعه شهرداری برپا شد و به خدمات دهی زائران در مسیر رفت اقدام کرد.

وی افزود: برای مسیر برگشت زائران ایستگاه صلواتی شماره دو کمربندی شرقی ایلام با همکاری برادران عزیز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تسطیح و آماده سازی شد که در هر ایستگاه بیش از سی غرفه تقدیم مردم عزیز و افرادی در ادارات و جاهایی شد که قصد پذیرایی از زائرین عتبات عالیات را داشتند.

مدیر اداره روابط عمومی شهرداری ایلام عنوان کرد: ایجاد چندین چشمه سرویس بهداشتی و روشویی به صورت مجزا برای برادران و خواهران، ایجاد برجهای نوری برای روشنایی ایستگاه ها، برق کشی موکب ها و آبرسانی به آنان بخشی دیگر از اقدامات شهرداری ایلام در ایام اربعین است.

سلطانی تصریح کرد: روزانه در شهر ایلام حدود ۲۵۰ تن برداشت زباله انجام می شود که این مقدار دررایام اربعین به حدود ۴۵۰ تن افزایش پیدا می کند که نشان دهنده خدمات دهی دو برابری است.

وی عنوان کرد: حدود ۳۵۰ تا ۴۰۰ نفر از همکاران بنده در مجموعه خدمات شهری، فضای سبز، اجرائیات و تاسیسات در کار خدمات رسانی سهیم بودند.

سلطانی تاکید کرد: در بحث فضای سبز و ایجاد روحیه نشاط و شادابی برای زائرانی که وارد شهر ایلام می شوند، چمن و گل و گیاه در مبادی ورودی شهر کاشت شد.

وی افزود: بولوار خلیج فارس در هر دو لاین آسفالت شد و همچنین در موضوع اسکان، محل دائمی نمایشگاه های ایلام با ظرفیت بیش از ۴ هزار نفر با تمامی تجهیرات گرمایشی و پارکینگ اختصاصی و تغذیه برای زائرین عزیز تجهیز شد.

پذیرایی روزانه بین ۳۰ تا ۳۵ هزار پُرس غذا و توزیع میان وعده ها در در دو ایستگاه صلواتی کمربندی شرقی ایلام و میدان ارغوان از دیگر خدمات شهرداری ایلام در ایام اربعین بود.

انتهای پیام/ح

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.