دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 27 شهر 1396 - 13:31
کد مطلب: 45429
یکی از مهمترین اتفاقات جشن خانه سینما امسال عدم استقبال هنرمندان و سینماگران از این مراسم بود که مسئولین برگزار کننده این جشن با صندلی‌های پُر از خالی مواجه شدند و جایگاه واقعی سینمای ایران را دیدند.

به گزارش ایلام پویا،جشن خانه سینما با انتقادات بسیار زیادی از سوی اقشار مختلف سینماگران همراه بود، حتی روزنامه ایران، رسانه وابسته به دولت، نتوانست از اجرای فرمایشی این جشن چشم‌پوشی کند.  یکی از مهمترین اتفاقات جشن خانه سینما امسال عدم استقبال هنرمندان و سینماگران از این مراسم بود که مسئولین برگزار کننده این جشن با صندلی‌های پُراز خالی مواجه شدند و جایگاه واقعی سینمای ایران را دیدند.

این واکنش‌ها نسبت به جشن خانه سینما ادامه داشت و در جدیدترین انتقادات منیره قیدی کارگردان فیلم سینمایی «ویلایی‌ها» نیز با انتشار عکسی از صندلی‌ های خالی جشن خانه سینما آن را مورد انتقاد قرار داد و نوشت: «جشن صندلی‌های خالی».

یقینا این نیز آخرین انتقاد نسبت به بی‌برنامگی و بی‌نظمی و عدم استقبال سینماگران از این جشن نبوده و نیست و مسئولین خانه سینما باید برای این جشن غیر مستقل و ضد سینما تهمیدات دیگری بیندیشند و از برگزاری یک دورهمی فرمایشی سالیه پرهیز کنند.

 

 

منبع: مشرق

 

 

انتهای پیام/ح

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.