دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 17 شهر 1396 - 21:23
کد مطلب: 45319
لطفی گفت: خبرها حکایت از آن دارد که سکاندار مدیریت ارشد استان ایلام به کسانی واگذار می‌شود که در فتنه ۸۸ حضور فعال و در آشوب‌های خیابانی در کنار سران فتنه حضور داشته‌اند.

به گزارش ایلام پویا، حجت الاسلام والمسلمین "محمدنقی لطفی" ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه ایلام گفت: استاندار آتی ایلام باید به دور از افراطی‌گری سیاسی به دنبال رفع مشکلات مردم باشد.
لطفی اظهار کرد: استاندار آینده ایلام باید وابستگی به عاملان فتنه ۸۸ و اصلاح طلبان افراطی نداشته باشد.
وی افزود: استاندار و مدیر ارشد دولت در ایلام باید به دور از گروه گرایی‌ها و گرایش‌های تند سیاسی در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید و رفع مشکلات اقتصادی مردم و عمران و آبادی و استان محروم انتخاب شود.
امام جمعه ایلام ضمن تشکر و تقدیر از وزیر کشور رحمانی فضلی که عنایت ویژه‌ای به استان ایلام داشته و دارند گفت: شخص وزیر کشور در رفع مشکلات استان به ویژه در ایام اربعین قدم‌های بلندی برداشته‌اند.
حجت الاسلام والمسلمین لطفی تاکید کرد: اگر وزیر کشور تصمیم بر جابجایی مدیریت ارشد استان (استاندار) دارند باید از افراد کارآمد استفاده کند چون خبرها حکایت از این دارد که سکاندار مدیریت ارشد استان ایلام به کسانی واگذار می‌شود که در فتنه ۸۸ حضور فعال و در آشوب‌های خیابانی در کنار سران فتنه حضور داشته‌اند.
نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: قطعا ایلام جای تاخت و تاز طرفداران فتنه ۸۸ نیست و ما هم در برابر آنها ساکت نخواهیم نشست.
نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: کشتار وحشیانه مردم بی‌پناه میانمار با چراغ سبز آمریکا و سکوت معنادار سازمان ملل و حقوق‌های بشری انجام می‌گیرد، قتل عام هولناک و بی‌رحمانه مردم میانمار مصداق بارز نسل‌کشی مسلمانان است.
وی ادامه داد: جنایت علیه بشریت و این کشتارها با سکوت جهانی به ویژه سازمان ملل و حقوق بشر صورت می‌پذیرد، قطعا رژیم فاسد و کودک کش اسرائیل نقش بزرگی در فاجعه میانمار دارد.
امام جمعه ایلام اضافه کرد: این مردم مظلوم و بی‌گناه چند دهه گرفتار تبعیض و بی‌عدالتی و پاکسازی قومی و مذهبی توسط رژیم فاسد و مزدور حاکم میانمار هستند، ظاهرا جان مسلمانان میانمار برای سازمان ملل و نهادهای بین‌المللی ارزش ندارد.
خطیب جمعه ایلام گفت: مقاومت و ایستادگی کره شمالی در برابر تهدیدهای پوچ و توخالی آمریکا عبرتی برای دولتمردان کشور عزیزمان است.
حجت الاسلام والمسلمین لطفی تصریح کرد: تهدید در برابر تهدید را دولت مردان از کره شمالی در برابر بد عهدی آمریکا یاد بگیرند، بازدید از مراکز نظامی ایران توسط آژانس بین‌المللی اتمی و آمریکا آرزوی تحقق ناپذیر و به گور رفتنی آنان است.
وی ادامه داد: تحریم‌های جدید و مشکلات بانکی و کار شکنی‌های رژیم آمریکا حکایت از شکست برجام دارد، با اظهارات نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد تردیدی باقی نگذاشت که رژیم آمریکا و رئیس جمهور قصد ندارد که پایبندی به ایران و توافق هسته‌ای را تائید کند. اما او از یافتن بهانه‌ای در چارچوب برجام عاجز شده و برای خودداری از صدور تائیدیه بهانه‌هایی از قبیل بازدید از مراکز نظامی نقص حقوق بشر و حمایت از تروریسم عنوان می‌کند.
امام جمعه ایلام اضافه کرد: دستگاه دیپلماسی ایران باید در برابر اظهارات آمریکا در سازمان ملل انقلابی و کوبنده ظاهر شود.
خطیب جمعه ایلام گفت: پیام و حماسه غدیر ولایت و رهبری امام عادل در همه ابعاد سیاسی و دینی است، حماسه غدیر خط بطلان بر اسلام منهای سیاست است، غدیر معرف عالیترین سیستم حاکمیت در جهان است.
وی ادامه داد: اهمیت حادثه غدیر به این خاطر است که امامت و ولایت به عنوان ساختار حکومت اسلامی و نظام سیاسی و مدیریت حاکم عادل و زمامدار عدالت گستر از طرف خداوند توسط پیامبر برای همه بشریت است.
حجت الاسلام والمسلمین لطفی تصریح کرد: حکومت امام علی (ع) زمینه‌ساز قیام جهانی و حکومت عدالت‌گستر مهدی آل محمد (عج) است و ولایت فقیه سد محکمی در برابر نفوذ و توطئه‌های گوناگون نظام سلطه و استکبار جهانی است.
خطیب جمعه ایلام گفت: ۱۷ شهریور و شهادت جمعی از مردم انقلابی تهران به دست جلادان رژیم پهلوی تکرار حادثه عاشورا و میدان شهداء کربلا و رژیم فاسد و ظالم مکرر یزید و بستگان اوست.
وی ادامه داد: حادثه ۱۷ شهریور و شهادت جمع کثیری از مردم شجاع و با ایمان و انقلابی پایتخت به موج علیه حکومت فاسد تبدیل شد و پایه‌های این رژیم ویران و نوید پیروزی و رهایی ملت ایران بر حکومت دیکتاتور پهلوی داد و کمتر از یکسال بساط حکومت شاهنشاهی ۵۰ ساله پهلوی جمع و نظام جمهوری اسلامی جایگزین شد.

انتهای پیام/ح

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.