دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 17 شهر 1396 - 17:58
کد مطلب: 45315
حزب موتلفه اسلامی استان ایلام با صدور بیانیه‌ای هشدار داد: مردم ایلام با محوریت آیت‌الله لطفی هرگونه استفاده از عناصر فتنه ۸۸ در مدیریت استان را نمی‌پذیرند .

به گزارش ایلام پویا، حزب موتلفه اسلامی استان ایلام با صدور بیانیه‌ای هشدار داد: مردم ایلام با محوریت آیت‌الله لطفی هرگونه استفاده از عناصر فتنه ۸۸ در مدیریت استان را نمی‌پذیرند .

در بخشی از بیانیه حزب موتلفه اسلامی استان ایلام آمده است: با توجه به تصمیم دولت برای تغییر در مدیریت  استان ایلام به وزیر کشور هشدار داد، مردم ولایتمدار استان ایلام با محوریت آیت‌الله لطفی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام هرگونه استفاده از عناصر فتته ۸۸ در مدیریت استان را نخواهند پذیرفت.

این بیانیه ادامه می‌دهد: هرگونه استفاده از عناصر فتنه ۸۸ و کسانی که با مقام معظم رهبری زوایه داشته باشند در مدیریت استان ایلام را خط قرمز دانست و گفت: در صورت استفاده از این افراد، فضای استان متشنج شده و فرصت خدمتگزاری به مردم استان ایلام سلب خواهد شد.
این بیانیه یادآور شد: انتظار می‌رود دولت به شعارهای خود چون اعتدال گرایی عمل کرده و به رادیکال‌ها اجازه عرض اندام در استان ایلام را ندهد.
انتهای پیام/

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.