دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
گزارش ایلام پویا از تایید و تکذیب گزینه های استانداری ایلام؛
اصلاح طلبان در صدد تحمیل گزینه خود به وزارت کشور اند/محرومیت استان حاصل مطامع سیاسیون
تاریخ انتشار : 17 شهر 1396 - 14:39
کد مطلب: 45309
آنچه که کاملا هویدا بوده آن است که اصلاح طلبان با برگزاری نشست های خود و رسانه ای کردن عدم حمایت خود از مروارید در صدد تحمیل گزینه خود به وزارت کشور بوده و در این راه از هیچ کاری فروگذار نکرده اند.

به گزارش ایلام پویا، در چند روز گذشته در فضای مجازی اخباری مبنی بر رایزنی برای انتصاب استاندار جدید ایلام در فضای مجازی منتشر شد که البته هنوز این اخبار ادامه دارد.

در این اخبار از گزینه‌های بومی و غیربومی رونمایی شد ولی آنچه بیشتر در این خبرها خودنمایی می کرد، دستپاچگی برخی از جمله تیم رسانه ای استاندار برای تکذیب و انتصاب این اخبار به برخی از جمله دلواپسان بود.

آنچه که کاملا هویدا بوده و نیازی به لاپوشانی ندارد آن است که اصلاح طلبان با برگزاری نشست های خود و رسانه ای کردن عدم حمایت خود از مروارید در صدد تحمیل گزینه خود به وزارت کشور بوده و در این راه از هیچ کاری فروگذار نکرده اند و این اقدامات همچنان ادامه داشته و نیازی به تکذیب ندارد حتی اگر مروارید استاندار ایلام باقی بماند.

برچسب زدن به دلواپسان که صد البته اصلاح طلبان نیستند نشان از ترس این افراد دارد که مبادا اصلاح طلبان در کار خود جدی شده و زهر خود را به صورت کامل بریزند و بر روی آرزوهای آنان تابلوی ایست بلند کنند.

آنچه که به نظر می آید و نزدیک به یقین است، نارضایتی شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان استان از استاندار ایلام است که البته این موضوع ریشه در اختلافات سران اصلاح طلب با رئیس جمهور و موضوعات مربوط به انتخابات و تعیین وزرای کابینه بوده که ناراحتی های فراوان و اختلافات دامنه داری را ایجاد کرده است که نتیجه آن رایزنی برای انتخاب استانداری از جنس اصلاح طلبان بوده تا اعتدالیون.

رمز عقب ماندگی استان و عدم پیشرفت همه جانبه آن در نتیجه سیاست زدگی مسئولان بوده و این موضوع قابل انکار نیست. متاسفانه برخی به آینده دور دست کاری خود می اندیشند و نقشه راه خود را بر مدار آن تنظیم می کنند و در این بین، مردم، قربانیان اصلی این مطامع سیاسی اند.

پیشنهاد می‌شود مسئولین استان ضمن وحدت و یکپارچگی در نیت و عمل به فکر آینده مردم و سرافرازی استان باشند و به تاریخچه تاریک برخی سیاسیون که روزی نفر دوم مملکت بودند و الان در حصر و برخی ممنوع التصویرند نگاهی بیاندازند و بدانند آنچه که باقی می ماند نیت و عمل خیر و کار و تلاش برای مردم و در نهایت رضایت خداوند سبحان است.

انتهای پیام/ح

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.