دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
فرمانده سپاه ناحیه ایلام خبر داد؛
برگزاری برنامه شبیه سازی واقعه غدیر خُم در ایلام
تاریخ انتشار : 16 شهر 1396 - 08:07
کد مطلب: 45293
فولادی گفت: برنامه شبیه سازی واقعه غدیر خُم روز جمعه ساعت ۱۸ در محل پارک تفریحی چغاسبز ایلام واقع در پشت دریاچه مصنوعی برگزار می شود.

"محمد حسین فولادی" فرمانده سپاه ناحیه ناحیه ایلام در آستانه عید غدیر خم به ایلام پویا، گفت: هیچ گاه نباید اصل "ولایت" را که زیر بنای بسیاری از حقائق اسلامی است و ضامن اجرای اسلام راستین و نشان دهنده طرز تفکر اصیل اسلامی در موضوع حکومت است، با بهانه ها ناگفته گذارد.

 

فولادی اظهار کرد: وقت آن رسیده است که دنیای اسلامی به عقل و درایت بازگردد و در راه شناخت اسلام راستین و معرفی آن به جهان امروز، از مطامع شخصی، و اهواء سیاست طلبی و ملک داری، گامی استوار و بی طرف، تنها بر محور عقاید و افکار اصیل اسلامی بردارد.

 

وی افزود: باید با ارائه شاهراه فکر اسلامی جهان امروز را از این خلاء فکری و ماده گرایی، به زلال معارف بلند اسلام فراخواند و به جای اختلافات داخلی، جبهه واحدی از همبستگی فکر اسلامی در مقابل گرایش های غیر اسلامی تشکیل دهد.

 

وی افزود: برای اولین گام در راه تحقق این هدف باید از همبستگی های موجود استفاده کرد ودر شعاع آن به پیشروی ادامه داد تا در موارد اختلاف نظر به توافق رسید که مسلم است هیچ کدامیک از منابع فکر اسلامی، برای مسلمان، اصیل تر از کتاب "قرآنو سنت" گفتار و کردار و تصویب پیامبر (ص) نیست.

 

فرمانده سپاه ناحیه ایلام در ادامه به برنامه بزرگ عید سعید غدیر در شهرستان ایلام اشاره و عنوان کرد: همزمان با سراسر کشور برنامه شبیه سازی واقعه غدیر خم در شهرستان ایلام برگزار می شود.

 

فولادی تصریح کرد: امسال و در این ایام خجسته در ۱۴۳ نقطه از کشور این برنامه معنوی و تاثیرگذار برگزار خواهد شد.

 

وی افزود: این برنامه روز جمعه ۱۷ شهریور ماه ساعت ۱۸ در محل پارک تفریحی چغاسبز ایلام واقع در پشت دریاچه مصنوعی برگزار می شود.

 

فرمانده سپاه ناحیه ایلام تاکید کرد: همه تمهیدات لازم برای برگزاری با شکوه این برنامه در نظر گرفته شده و به حمدالله با توجه به وجود کارگردان با تجربه ای که برای این نمایش در نظر گرفته شده امید است با حضور گسترده شهروندان ولایت مدار بتوانیم برنامه ای در خور و شان مولای متقیان حضرت امیرالمؤمنین (ع) برگزار کنیم.

این فرمانده نظامی درادامه تاکید کرد: پایگاه های مقاومت بسیج سپاه ناحیه ایلام با همکاری هیئت های مذهبی جشن های گسترده ای در سطح شهر و روستاهای شهرستان برگزار خواهند کرد.

 

وی ادامه داد: حدود 80 برنامه در طول دهه امامت و ولایت در سطح شهرستان پیش بینی شده بود که این برنامه ها با جشن های با شکوه غدیر و شبیه سازی برنامه غدیر خم به کار خود پایان خواهد داد.

 

 

انتهای پیام/ح

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.