دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 25 تير 1396 - 12:17
کد مطلب: 44303
سردار حسینی گفت: امروز ۲۴۰ هزار جوان ایرانی در پروژه های سپاه مشغول کارند و فقط دو درصد همکاران رسمی سپاه بوده و مابقی جوانان جویای کار کشورند.

به گزارش ایلام پویا، "سردار حسینی" فرمانده سپاه امیرالمؤمنین ایلام در مراسم تکریم و معارفه فرماندهان سابق و جدید سپاه ناحیه ایلام گفت: سپاه با استفاده از تجربیات خود در دفاع مقدس و با امکانات خود و با درخواست دولت وارد عرصه سازندگی کشور شده است.

حسینی اظهار کرد: ساخت ۶۱ سد بزرگ،ایجاد تونل های فراوان و ساخت کیلومترها مترو و مهار آبهای زمینی و ساخت تاسیسات برق و ده ها پروژه بزرگ و حضور مستمر در آبادانی و سازندگی با استفاده از تجهیزات خود و با درخواست دولت در آبادانی کشور نقش به سزایی دارد.

وی افزود: امروز ۲۴۰ هزار جوان ایرانی در پروژه های سپاه مشغول کارند و فقط دو درصد همکاران رسمی سپاه بوده و مابقی جوانان جویای کار کشورند.

این فرمانده نظامی تصریح کرد: سپاه کارهای بزرگ را با حضور همین جوانان انجام داده و در مناقصات شرکت کرده و یا پروژه های بزرگ را اگر پیمانکاری نتواند انجام دهد و یا ارزان تر باشد قبول می کند.

وی تاکید کرد: اکنون ۲۳ هزار میلیارد تومان دولت بدهی به سپاه دارد و همین رقم را سپاه به مردم بدهکار است.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین ایلام خاطر نشان کرد: امروز منابع غنی کشور فراوان است و باید زمینه استفاده صحیح از آنها برای رفع بیکاری و آسیب های اجتماعی کمک گرفت.

حسینی ادامه داد: باید با قدرت تمام در برابر زیاده خواهی دشمنان ایستاد و نه با گفتگو و پشت میز مذاکره؛ امروز باید مقاومت کرد و شک نکنید مقاومت حتما جواب می دهد.

وی افزود: برخی بدانند اولین جرقه حرکت داعش توسط ریگی و یارانش در شرق کشور زده شد و چون دیدند که این کارها در ایران جایگاهی ندارد به سمت جاهای دیگر رفتند.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین ایلام اذعان کرد: دیروز رئیس جمهور آمریکا به صراحت گفت به سعودی ها گفته ایم اگر حاضرید میلیاردها دلار هزینه کنید تا در اجلاس شما شرکت کنیم ولی همین کسانی که داعیه قدرت دنیا را دارند، آیا می توانند در برابر ایران قد عَلَم کنند.

وی تاکید کرد: باید از تمام ظرفیت های کشور برای حفظ وحدت و یکپارچگی در کشور بهره گرفت و ارزش های انقلاب اسلامی را پاس بداریم و آنها را گسترش دهیم.

حسینی گفت: امروز شعار انقلاب اسلامی مرزهای دنیا را در منطقه و خارج از منطقه درنوردیده و مردم دنیا از آن استقبال کرده و انقلاب اسلامی در دنیا حامیان بسیاری دارد.

وی تصریح کرد: ایران اسلامی امروز قدرتی بلا منازع و در دنیا حرفش خریدار دارد و سپاه در بخش هایی از این کار بزرگ نقش فراوان داشته است.

انتهای پیام/ح

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.