دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 25 تير 1396 - 07:14
کد مطلب: 44301
طیبه سیاوشی در خصوص اخبار منتشر شده مبنی بر عدم حضور وزیر "زن" در کابینه دولت دوازدهم گفت: این مسائل تا نهایی شدن لیست وزرای پیشنهادی ادامه دارد و بیشتر این‌ها حدس و گمان است.

به گزارش ایلام پویا، طیبه سیاوشی عضو فراکسیون زنان مجلس در گفت‌وگو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص اخبار منتشر شده مبنی بر عدم حضور وزیر "زن" در کابینه دولت دوازدهم اظهار داشت: این مسائل تا نهایی شدن لیست وزرای پیشنهادی ادامه دارد و بیشتر این‌ها حدس و گمان است.

 

وی افزود: فضای انتخاب افراد بسیار بسته است و حتی برخی معاونان، وزرا و اعضای کابینه هم از ترکیب کابینه جدید خبر ندارند و به همین دلیل هم برخی می‌گویند یک وزیر زن حضور دارد، برخی می‌گویند سه وزیر زن و برخی هم می‌گویند قرار است از بانوان به عنوان وزیر استفاده نشود.

 

عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: این فراکسیون رایزنی‌های خود را با مسئولان دولتی داشته، نظرات خود را منتقل کرده، مذاکرات انجام شده تا از توانمندی بانوان استفاده شود.

 

خاطرنشان می شود که سهیلا جلودارزاده دیگر عضو فراکسیون زنان مجلس طی گفت و گویی اعلام کرده بود که باخبر شده هیچ زنی به عنوان وزیر در کابینه دولت دوازدهم حضور نخواهد داشت؛ این در حالی است که حضور وزیر زن در کابینه دولت دوزادهم یکی از خواسته های اصلی فعالان حزبی اصلاح طلب از حسن روحانی است.

انتهای پیام/

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.