دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 17 تير 1396 - 09:34
کد مطلب: 44196
نماینده محترم مردم ایلام اگر دو پروژه 4 بانده کردن مسیر ایلام به مهران و طرح گرمسیری (از عنایات رهبری و نه دولت تدبیر) نبود چه حرفی برای گزارش دارید؟ شما از مسئولیت خود به عنوان یک نماینده فاصله گرفته اید، کار شما سوال از وزیر برای کم کاری در استان است نه رایزنی با او برای اعطای مسئولیت به فلان و فلانی.

به گزارش ایلام پویا، "جلال میرزایی" نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی از فرصت دیدار با معاون اجرایی رئیس جمهوری به نفع مسائل سیاسی بهره گرفت و از گزارش کار خود در ایام انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری بدون اشاره به مشکلات عمرانی و اقتصادی استان دفاع کرد.

متاسفانه این نماینده دولت که هنوز سیاسی کاری و عرض ارادت به دولت را سرلوحه کارهای خود قرار داده و در طول مدت حدود 2 سال از نمایندگی مردم استان در مجلس بهره نگرفته و در فرصت ایجاد شده و دیدار با "محمد شریعتمداری" معاون اجرایی رئیس جمهور صرفا به گزارش کار ایام انتخابات و مسئولیت خود در استان به عنوان نماینده دولت آقای روحانی خبر داد (بر اساس متنی که در کانال تلگرامی آقای دکتر میرزایی انتشار یافته است).

جناب وکیل الدوله به جای طرح مسائلی مانند پیگیری واحد اُلُفین پتروشیمی، انتقال مدیریت نفت و کاز به استان، راه آهن ایلام، نبود سینما در ایلام، تعریض جاده حمیل به ایلام به صورت کامل، رها شدن شهرک صنعتی ایلام و فعالیت 10 درصدی آن، تونل قلاجه، و هزاران وعده انتخاباتی زمان انتخابات این نشست را به یک دیدار سیاسی تبدیل کردند.

دیری نخواهد پایید فرصت ها همچون باد خواهد گذشت و آن وقت شما می مانید و تاسف بر زمانهای طلایی که از دست داده اید.

جبهه گیری علیه سپاه و متهم کردن این نهاد انقلابی به سیاسی کاری و انجام کارهای اقتصادی با وجود فیلم های فراوان دکتر روحانی و جهانگیری در دعوت از سپاه برای ورود به پروژه ها در فضای مجازی، عدم جبهه گیری شما و بسیاری از همکارانتان در مجلس به عنوان نماینده ملت جمهوری اسلامی ایران علیه نشست منافقین در پاریس و عدم تذکر به وزیر خارجه کشور برای سفر همزمان به پاریس، عدم ورود به قضیه توتال و امضای سند یکی از بزرگترین خیانت های نفتی در طول تاریخ کشور از مواردی است که باعث خواهد شد در آینده ای نزدیک سرتان را با تاسف تکان دهید.

تجربه ثابت کرده است رفتارهای پپولیستی مانند دیدار با رئیس جمهور سابق فتنه گر و خانه نشین و عهده دار مسئولیت انتخاباتی رئیس دولت فعلی به جای پیگیری مشکلات مردمی و سیاسی کاری و ارائه گزارش به آنها دوام نخواهد آورد و آن هنگام است که بعد از 2 سال دیگر که قصد ورود به انتخابات را دارید (همانند رفیق تک خالتان) به همین دلایل از شما سلب صلاحیت می شود و باید بنشینید با عکس های 4 ساله نمایندگی تان عکس یادگاری مجدد بگیرید.

2 سال از نمایندگی شما نگذشته که اصلاح طلبان هم طیفتان شما را یادداشت باران کرده اند و به کارهای غلط شما گیر داده اند، به خود بیائید و شان نمایندگی ملت را با دفاع از حقوق ملت حفظ کنید.

به برکت وجود شما و دولت کریمه در استان تونل قلاجه ای که از خیلی وقت پیش نهایی شده بود، عملیات اجرایی آن تعطیل شد، ورزشگاه 15 هزار نفری عدالت در آستانه افتتاح بود ولی بعد از 4 سال از دولت تدبیر 10 درصد باقی مانده آن تکمیل نشد، پتروشیمی رها شد، فرهنگسرای ایلام در میدان ارغوان تعطیل شد، گمرک و مسائل مربوط به آن در استان و اخراج بسیاری از کارگران بومی شرکت بیجار و منابع طبیعی به جای استخدام و تعطیل شدن شرکت ها در شهرک صنعتی ایلام و ... گزارش کار شما و دولت تدبیر در استان است که باید به آقای شریعتمداری می گفتید که به جای آن شروع کردید به گزارش از رقیب دولت در انتخابات و تخریب آنان.

اگر دو پروژه 4 بانده کردن مسیر ایلام به مهران و طرح گرمسیری (از عنایات رهبری و نه دولت تدبیر) نبود چه حرفی برای گزارش دارید؟ شما از مسئولیت خود به عنوان یک نماینده فاصله گرفته اید، کار شما سوال از وزیر برای کم کاری در استان است نه رایزنی با او برای اعطای مسئولیت به فلان و فلانی.

امیدواریم حال که با آقایان روحانی و شریعتمداری و همه کابینه دولت رفت و آمدتان و دیدارهایتان ویژه تر شده، تبعات خوب آن به استان برسد و پاداش شیرینی که به شما به خاطر کاری که برای دولت در استان کردید رفع بیکاری در استان باشد نه کسب جایگاه هفتم بیکاری در کشور.
 
انتهای پیام/

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.