دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
پروژه هایی که با فیش های نجومی وزرای دولت تدبیر در ایلام تکمیل می شد؛
وعده های بر زمین مانده از دولت یازدهم در ایلام
تاریخ انتشار : 23 ارد 1396 - 08:27
کد مطلب: 43704
قطعا با مبلغ فیش های نجومی وزرای دولت روحانی، و اختلاس های میلیاردی صورت گرفته می شد بسیاری از پروژه های ناتمام ایلام محروم را تکمیل کرد و واژه منحوس محرومیت را از رخ این استان پاک کرد.

به گزارش ایلام پویا، با افشای تصاویر فیش های نجومی با مبالغ چند ده میلیون تومانی حقوق برخی مدیرانِ دستگاه ها و نهادهای دولتی در کشور، موجی از واکنش ها شکل گرفت که با توجه به وسعت خیانتی که در حق مردم صورت گرفته بود انتظار برخورد با خاتیان و دزدان بیت المال کمترین خواسته مردمی محسوب می شد چراکه حقوق پایه قانون کار عددی کمتر از یک میلیون تومان را نشان می‌دهد، برخی مدیران حدود 100 برابر این رقم درآمد داشته و این تنها عدد درج شده در فیش حقوقی شان است.چراکه بسیاری از مدیران پردرآمد، علاوه بر فیش های حقوقی عجیب و غریبشان، در هیات مدیره برخی شرکت ها عضویت دارند و علی برکت الله از درآمدشان.

در دولت راستگویان آقای روحانی (شما بخوانید دروغگویان) بعد از ماجرای حقوق ها هر روز شاهد یک افشاگری از اختلاس ها و دزدی هایی بودیم که روی فیش های نجومی را سفید کرد و ارقامشان برق از سر ملت پراند از جمله فساد 8 هزار میلیاردی در صنودق ذخیره فرهنگیان و مواردی مشابه آن که همه میلیاری بودند و این مواردی چند از کارنامه دولت حسن روحانی است که بیش از پیش مملو از فساد، بی انضباطی و ولنگاری در عرصه اقتصادی می باشد.

قطعا با مبلغ فیش های نجومی وزرای دولت روحانی، و اختلاس های میلیاردی صورت گرفته می شد بسیاری از پروژه های ناتمام ایلام محروم را تکمیل کرد و واژه منحوس محرومیت را از رخ این استان پاک کرد.

با مبلغ یک و یا چند مورد از این فیش های نجومی، دولت میتوانست زمین فوتبال شهدای چوار و یا بیمارستان نیمه کاره واقع در بان گنجاب، تونل آبدانان، جاده قاضیخان به بدره، پروژه ایستگاه آبرسانی به دشت سیروان، پروژه واریانت چشمه چاهی، پروژه تعریض جاده لومار – کارزان،پروژه یادمان شهدای گمنام سیروان، پروژه راهسازی چرمین – هلسم، سالن ورزش های رزمی لومار، دی کلینیک شهرستان ملکشاهی ، تونل قلاجه و چهاربانده شدن محور دهلران به اندیمشک، دهکده المپیک (پس از 10 سال)، منطقه اقتصادی مهران، افتتاح فاز دوم پتروشیمی ایلام و ... را تکمیل کند.

متاسفانه تعداد پروژه های برزمین مانده از دولت تدبیر و امید بسیارند و پرداختن به همه آنها از حوصله مخاطب نمیگنجد؛ بر همین اساس تعدادی از تصاویر مربوط به برخی از این پرو‍ژه ها در ادامه آمده است.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.