دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
ایلام پویا از انتخاب هیئت اجرایی تمام اصلاح طلب ایلام گزارش می دهد؛
با هیئت اجرایی اصلاح طلب پیش به سوی شورای اصلاح طلب
تاریخ انتشار : 29 اسف 1395 - 10:03
کد مطلب: 43260
بسیاری از شهروندان ایلامی در فضای حقیقی و مجازی از ترکیب و انتخاب اسامی هیئت اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای ایلام متعجب و البته ناراضی اند.

به گزارش ایلام پویا، پس از انتشار اسامی اعضا هیئت اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای ایلام، بسیاری از شهروندان ایلامی در فضای حقیقی و مجازی از ترکیب و انتخاب این اسامی متعجب و البته ناراضی بودند.
 
از سوالات شهروندان ایلامی می توان به این نمونه اشاره داشت که چگونه فردی با 11 رای اعضاء شورای اسلامی شهر ایلام از سمت خود عزل و استیضاح شده است، می تواند در هیات اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای ایلام نقش آفرینی کند؟ آیا این توهین به مردم و شعور آنان نیست؟
 
در این بین، برخی از کاندیداهایی که قصد ورود به رقابت های انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا را دارند نیز به ترکیب این افراد که همگی دارای گرایش اصلاح طلبی هستند اعتراض داشته و از نحوه این انتخاب ناراضی بودند.
 
البته این اعتراض به دلیل نبود همه سلایق در این ترکیب است که چرا این هیئت از بین یک گرایش انتخاب شده اند؟
 
یکی از این افراد به تازگی در شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان ایلام انتخاب شده و جزء 3 نفری است که برای ریاست ستاد جناب آقای روحانی به شریعتمداری معاون اجرایی دولت اعتدال و رئیس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی برای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری معرفی شده است.
 
به هر صورت که به این اسامی نگاه شود مشخص می شود این اسامی که باید از بین معتمدین انتخاب شده باشند، انتخاب نشده اند و بسیاری از آنان معتمد مردم نبوده و نیستند.
 
در بین این اسامی مدیری است که کارمندان اداره اش بارها به حضور وی برای رئیس بودن اعتراض کرده و نامه نگاری های فراوانی به استانداری و مرکز داشته اند و حتی وی را برای رئیس یک اداره قبول ندارند. حال چگونه است که این فرد معتمد 235 هزار ایلامی شده است؟ و یا فردی دیگر که تخصص وی رانت بازی در سپردن قرارداد پروژه های اجتماعی است چگونه می خواهد افراد ذی صلاح را شناسایی و مُهر تایید بر اسم آنان بزند؟
 
درباره قصه انتخابات و مسائل مربوط به آن در روزهای منتهی به انتخابات بیشتر خواهیم شنید؛ چرا که این قصه سر دراز دارد و بانی همه این قصه ها، دولت مردان اند و نه مردم.
 
 
گفتنی است اعضا هیئت اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهرروستا ایلام شامل یزدان قبادیان، عباس بیرامی، میرعباس حیاتی، عین الله عزیز پور، شیخ محسن کلانتری، شکراالله شیرخانی، حیران پورنجف و سهیلا ملکشاهی می باشند.

لازم به ذکر است پیش از آغاز ثبت نام انتخابات شوراها، هیات اجرایی تشکیل شده و وظیفه این هیئت ها دریافت استعلام ها، از مراجع چهارگانه و بررسی و تایید صلاحیت داوطلبان این انتخابات است. ثبت نام‌ها از 30 اسفند آغاز شده و تا 6 فروردین ادامه می یابد و بعد از آن بررسی صلاحیت ها آغاز می‌شود.
 
انتهای پیام/ح

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.