دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 23 دى 1395 - 10:17
کد مطلب: 42622
مروارید گفت: 14 ایستگاه کوچک تأمین آب در استان در دست اجراست که با بهره برداری از آنها 17000 هکتار از اراضی دیم استان به آبی تبدیل خواهند شد.

به گزارش ایلام پویا، محمدرضا مروارید" استاندار ایلام، در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان که با حضور "حجتی" وزیر معین استان در امور اقتصاد مقاومتی برگزار شد گفت: طرح های حوزه آب و خاک و تبدیل 100 هزار هکتار از اراضی دیم استان به آبی، به نقطه امید مردم تبدیل شده است.

وی به لزوم تکمیل زنجیره تولید در استان اشاره و ابراز داشت: عدم تکمیل زنجیره تولید مرغ در استان مشکلات زیادی را برای مرغداران ایجاد نموده است که تبدیل این زنجیره در دستور کار مدیریت استان قرار گرفته است.

وی افزود: استان ایلام از نظر کشاورزی و دامداری بسیار با ظرفیت است که لازم است توجه بیشتری به این بخش ها صورت گیرد.

وی همچنین گفت: 14 ایستگاه کوچک تأمین آب در استان در دست اجراست که با بهره برداری از آنها 17000 هکتار از اراضی دیم استان به آبی تبدیل خواهند شد.

مروارید به مزیت استان در زمینه نفت و گاز نیز اشاره و اظهار داشت: به فعلیت رساندن ظرفیت های استان در این زمینه، توسعه استان را بسیار تسریع خواهد داد.

وی همچنین خواستار تسریع در تصویب بازارچه های پیشنهاد شده توسط استان در هیأت دولت شد و ابراز داشت: راه اندازی این بازارچه ها بسیار به اقتصاد استان کمک خواهد کرد.
 
انتهای پیام/ح

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.