دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 23 دى 1395 - 09:32
کد مطلب: 42618
مجمع انتخاب رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام باحضور رئیس فدراسیون و مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد و محسن پیری با کسب اکثریت آرا به عنوان رئیس هیئت انتخاب شد.

به گزارش ایلام پویا، مجمع انتخاب رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان با حضور "ناصر پور علی فرد" رئیس فدراسیون بدنسازی وپرورش اندام به عنوان رئیس مجمع، در سالن جلسات فرهنگسرای جوان برگزار شد.
 

بر اساس این گزارش چهار نفر جهت تصدی ریاست هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان اعلام کاندیداتوری کرده بودند اما در مجمع امروز تنها دو نفر یعنی محسن پیری و مجتبی شوهانی حاضر شدند و به ارائه برنامه های خود پرداختند.

 

 

پس از ارائه برنامه های دو کاندیدا، رای گیری آغاز شد و پس از شماراش آرا، محسن پیری با کسب 10 رأی از 16 رأی مأخوزه در مقابل 5 رأی مجتبی هاشمی برای چهار سال به عنوان رئیس هیئت بدنسازی وپرورش اندام استان انتخاب شد.

 

مدیرکل ورزش و جوانان ایلام در این مجمع گفت: استان ایلام دارای پتانسیل خوبی در رشته ورزشی بدنسازی دارد و همواره در سطوح ملی و بین المللی در این رشته حرفی برای گفتن داشته است.

حیدرزاده خواستار برگزاری کلاس های آموزشی در این رشته ورزشی در استان شد و افزود: می توان با حداقل امکانات و با یک برنامه ریزی منظم این رشته ورزشی را در استان توسعه داد که این امر نیازمند تبلیغات رسانه ای برای معرفی بیشتر در بین جوانان است.

 

وی افزود: شش هزار ورزشکار ایلامی در رشته بدنسازی و پرورش اندام در ایلام فعالیت می کنند.

 

گفتنی است استان ایلام دارای 90 باشگاه بدنسازی است که 47 یاشگاه در شهر ایلام فعالیت دارند.

 

انتهای پیام/ح

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.