دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 22 دى 1395 - 09:20
کد مطلب: 42597
سوره میری گفت: اداره تعاون کاملا در جریان دخل و خرج هزینه ها هست واگر اختلاف حسابی بوده قاعدتا پیگیری مصرانه انجام می شد، اما اختلاف حسابی نیست و تمامی فاکتورها نیز در دسترس است.

"سوره میری" مدیر عامل تعاونی تاکسی داران شهر ایلام در گفتگو با ایلام پویا گفت: هزینه ها جهت ساخت و ساز این ساختمان ها به حساب پیمانکار ریخته شده است.

وی افزود: پس از اتمام کار تمامی فاکتورها به حسابدار جهت حسابرسی، ارائه شده است.

 

مدیر عامل تعاونی تاکسی داران شهر ایلام عنوان کرد: لذا تمامی هزینه ها تحت کنترل و کاملا قانونی است و عملا هیچگونه اختلاف حسابی وجود ندارد.

 

سوره میری اظهار کرد: اداره تعاون کاملا در جریان دخل و خرج این هزینه ها هست واگر اختلاف حسابی وجود داشته باشد، قاعدتا پیگیری مصرانه انجام می شد.

 

مدیر عامل تعاونی تاکسی داران شهر ایلام تصریح کرد: اختلاف حسابی وجود ندارد و تمامی فاکتورها نیز در دسترس است.

 

وی افزود: حسابرسی ها تحویل داده می شود تا برای اعضا شفاف سازی شود و اختلاف حسابی در این میان نیست.

 

سوره میری اذعان کرد: اعضای واحدهای مسکونی تاکسیرانی که هزینه پرداخت کرده اند مجوز ساخت آنها دریافت شده و تا 10 الی 15 روز آینده ساخت و ساز شروع می شود.

 

مدیر عامل تعاونی تاکسی داران شهر ایلام خاطر نشان کرد: برای تکمیل این واحدهای مسکونی فقط درب، پنجره، آسانسور و کمی ریزه کاری مانده تا تحویل داده شود و بیش از 85% کار انجام شده است.

 

مدیر عامل تعاونی تاکسیداران شهر ایلام عنوان کرد: در روزهای آینده اعضای این واحد های مسکونی خودشان پیمانکار را انتخاب خواهند کرد و به ما معرفی می کنند و البته زیر نظر خود اعضاء پیمانکار مشغول به کار می شود.

 

سوره میری گفت: برای آنکه نگرانی در این زمینه وجود نداشته باشد، اعضاء هزینه ها را به پیمانکار پرداخت می کنند.

قابل ذکر است ایلام پویا در خبری با عنوان از تکذیب اختلاف حساب 18 میلیارد ریالی تا عادی بودن تأخیر در روز 20 دی ماه جاری مشکلات واحد های مسکونی تاکسیداران شهر ایلام را بیان کرده بود که برای مراجعه به آن می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید.

http://ilampooya.ir/node/42501

 

انتهای پیام/ی

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.