دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 20 دى 1395 - 08:32
کد مطلب: 42588
استاندار ایلام با اشاره به اینکه ظرفیت کار دولتی در استان تکمیل شده است، خواستار هدایت متقاضیان اشتغال به سمت مشاغل غیردولتی شد.

به گزارش ایلام پویا، "محمدرضا مروارید" استاندار ایلام در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان که در محل استانداری برگزار شد، گفت: ظرفیت اشتغال در مشاغل دولتی در استان تکمیل شده و بیش از این امکان تزریق نیرو به دستگاههای دولتی نیست. لذا لازم است متقاضیان اشتغال به سمت مشاغل غیردولتی هدایت شوند.

وی به طرح اشتغال زایی تکاپو اشاره و اظهار کرد: در قالب این طرح می توان مشاغل زیادی را در زمینه های خدماتی و گردشگری ایجاد نمود.

استاندار ایلام ضمن اشاره به مزایای صنایع بزرگ افزود: طرح های بزرگ نیاز به سرمایه گذاری بالا دارند اما ظرفیت اشتغال زایی آنها محدود است. اما در قالب طرح های کوچک مقیاس، ضمن ایجاد مشاغل بیشتر، فرصت های اشتغال زا در سطح استان پراکنده خواهد شد.

وی در این زمینه اضافه کرد: بحث اشتغال برای مدیریت استان حیاتی است و همه دستگاهها باید در این زمینه جدیت داشته باشند.

مروارید گفت: همه بانک های استان باید تا پایان سال اعتبارات مصوب اشتغال زایی مربوط به کمیته امداد امام (ره) و بهزیستی را پرداخت کنند و قصور در این زمینه از هیچکدام از بانک ها پذیرفته نخواهد شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری نیز در این جلسه ضمن انتقاد از عملکرد تعدادی از بانک های استان، اظهار کرد: متأسفانه عملکرد تعدادی از بانک ها، عملکرد کل استان را در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال زایی زیر سؤال برده است.

عسگری خطاب به مدیران شعب بانک ها، گفت: اعتبارات مصوب بانک مرکزی که متعلق به استان ایلام است را در سطح مرکز پیگیری نمائید.

نظرات کاربران

البته اگر شرفخانی و عسکری و نعمتی بگذارند.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.