دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 12 دى 1395 - 08:40
کد مطلب: 42467
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور به ایلام می‌آید.

به گزارش ایلام پویا، خانم ابتکار که در گرد و غبار ها، تهران نشینی و حضور در جاهای سبز و خرم را بر حضور در استان های خاک نشین و همدردی با مردم ترجیح می دهد، امروز هم برای فرار از اعتراض پایتخت نشینان و استان هایی که آلودگی در آنجا به مرز هشدار رسیده است به ایلام می آید که آب و هوایش به لطف باران چند روز گذشته خوب است.
متاسفانه دولت در بودجه ۹۵ اعتباری برای مقابله باریزگردها پیش‌بینی نکرد و در برنامه توسعه ششم به بحث تالاب‌ها و رودخانه‌های کشور زیاد پرداخته نشده است و خانم ابتکار برای چه چیزی و به کجا می آید معلوم نیست.
 
از شعارهای دولت نجات زاینده رود و دریاچه ارومیه و دریاچه بختگان و ... بود که به اذعان هر شهروندی این موارد فقط در حد شعار بود و اگر هم عملی انجام گرفته، کارشناسی نبوده و نتیجه ای در برنداشته است.
 
با وجود موارد فوق "مازیار سلیمان نژاد" مدیرکل حفاظت محیط زیست ضمن اعلام خبر حضور بانوی سبز در استان، گفت: خانم ابتکار روز دوشنبه 13دی ماه جاری به ایلام سفر می کند.
 

سلیمان نژاد اظهار کرد: این سفر یک روزه به منظور پیشرفت برنامه های محیط زیست در استان ایلام صورت می گیرد.

وی افزود: شرکت در جلسه شورای اداری استان، برگزاری نشست با رئیس کل دادگستری، دادستان و قضات استان و نشست مشترک با اقشار مختلف از جمله برنامه های این سفر است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام عنوان کرد: معاون رئیس جمهور همچنین به منظور تبیین برنامه ها و دیدگاه های دولت در زمینه حفظ محیط زیست در برنامه سیمای استانی ایلام حضور خواهند یافت.
 
 

انتهای پیام/ح

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.