دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 9 دى 1395 - 11:22
کد مطلب: 42432
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گفت: جمهوری اسلامی در حق فتنه گران و همان کسانی که اعتراف کردند که از آمریکا دستور گرفته اند مماشات کرد و تخفیف داد.

به گزارش ایلام پویا، حجت‌الاسلام والمسلمین "علی شیرازی" نماینده ولی فقیه در سپاه قدس در مراسم گرامیداشت 9دی در ایلام، گفت: 9 دی ماه همچون روزهای 15 خرداد، 12 بهمن،12 فروردین، 22 بهمن و بسیاری دیگر از روزهای زرین انقلاب، یوم الله بود و مقام معظم رهبری فرمودند «یکی از روزهای دیگر نظام برای بقای نظام، روز 9 دی بود که ماندگار شد و متمایز از روزهای دیگر است و یوم الله شد».

شیرازی اظهار کرد: امروز اگر این حادثه عظیم ملت ایران و حضور 40 میلیونی امت حزب الله را گرامی میداریم بنیه قرآنی دارد و باید این روز خدایی گرامی داشته شود.

وی با طرح سوالی عنوان کرد: چرا مردم 9 دی را خلق کردند و چرا مردم در دفاع از ولایت  به خیابانها آمدند؟

وی در پاسخ به این سوال، افزود: تا وقتی که پیامبر در مکه بود مسلمانها را شکنجه می دادند ولی جنگی رخ نداد و آیات جهاد نازل نشد، فتنه علیه حاکمیت پیامبر بعد از هجرت وی و بعد از حاکمیت پیامبر رخ می دهد و وقتی که امیرالمومنین در منصب حاکمیت می نشیند جنگهای صفین و جمل و نهروان رخ داد.

شیرازی افزود: 12 هزار نفر در خوارج به جنگ حضرت علی (ع) آمدند و بعد از تبیین حضرت، حدود 8هزار نفر از صفوف دشمن خارج شدند و حضرت علی (ع) 4 هزار نفر را به درک واصل کرد و به دستور قرآن که می فرماید "واقتلوهم حیث ثقفتموهم" عمل کرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس تاکید کرد: در برابر فتنه های علیه حکومت اسلامی باید وارد جنگ شد و نباید گذاشت فتنه ها، دین و حاکمیت اسلامی را از بین ببرد.

سخنران 9دی شهرستان ایلام ابراز کرد: فتنه شریعتمداری، بنی صدر، منافقین و فتنه سال های 78 و 88 در برابر حکومت اسلامی قد علم کردند و ملت اسلامی از آغاز انقلاب در برابر همه فتنه ها ایستاد و چشم آن را کور کرد.

وی تاکید کرد: امروز مستکبرین می گویند از سال 65 شروع به برنامه ریزی فتنه 88 کردیم و این فتنه عظیم حاصل اتاق های فکر و برنامه ریزی قوی دشمنان قسم خورده علیه نظام بود.

وی افزود: فتنه سال 88 که دشمن برنامه ریزی کرده بود تا نظام را از بین ببرد حاصل حداقل ده سال برنامه ریزی و اتاق فکر دشمنان بود چرا که در در سال 1386 دبیر کل نهضت آزادی به امریکا رفت و بعد از 3 ماه به ایران برگشت و اولین جلسه ای که در نهضت آزادی تشکیل داد، براندازی نظام را برنامه ریزی کردند و خود متهمین در سال 88 در دادگاه اعتراف کردند و در دو جلد کتاب به نام دادگاه 88 چاپ شده است.

شیرازی گفت: در اعتراف متهمین آمده است که باید در ایران یک حرکت انقلاب رنگین شکل بپذیرد آنها ادامه داده اند که فیلمی از انقلاب رنگین گرجستان تهیه شد و بعد از آن در یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس جمع شدیم و براندازی نظام را تمرین کردیم.
 
وی تصریح کرد: آقای کیان تاج بخش سال 77 وارد ایران شد و در فتنه 78 نقش داشت و در اعترافاتش می گوید"وقتی ایران آمدم از سوی تاج زاده معاون سیاسی وقت وزارت کشور برای سخنرانی دعوت شدم و بعدا متوجه شدم حدود 12 نفر از مدیران وزارت کشور هم جمع شده اند و سخنان بنده را یادداشت می کنند و گفتند که همین صحبت ها را در سخنرانی های دیگر خواهیم گفت.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس خاطر نشان کرد: بسیاری از کشورها از جمله آمریکا و انگلیس و آلمان و فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی و برخی کشورهای عربی در فتنه 88 دست داشتند و برای براندازی نظام از هیچ چیز فروگذار نکردند.

وی ادامه داد: رهبری انقلاب یک هفته پس از انتخابات بسیاری از مواضع و ابعاد فتنه را تبیین کردند و گفتند هدف از انتخابات و اعلام رمز تقلب، فقط براندازی نظام جمهوری اسلامی بود.

شیرازی تصریح کرد: روزنامه اعتماد کروبی جای پیاده نظام دشمن بود و در آنجا جای تجلیل از اشخاصی همچون فرح پهلوی و سید حسین نصر و دیگر ضد انقلاب ها بود و این کروبی و موسوی اگر الان در حصر هستند در حقیقت مورد رافت نظام قرار گرفته اند و باید محاکمه شوند.

وی عنوان کرد: "ابطحی" رئیس دفتر خاتمی در اعترافاتش می گوید تقلب اسم رمز شورش در ایران بود و آقای موسوی خوئینی‌ها به ما گفت از این رمز بدای جِرزنی و دور زدن مردم استفاده کنید.

شیرازی تاکید کرد: رهبری عزیز نظام بارها اعلام کردند که ما به آقایان گفتیم بروید و هر کجا را میخواهید بازشماری کنید ولی اعتراف کردند که تقلبی رخ نداده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی در حق فتنه گران مماشات کرد و تخفیف داد به همان کسانی که اعتراف کردند که از آمریکا دستور گرفته اند.

شیرازی گفت: مقام معظم رهبری به دولتی ها گفتند «خط قرمز نظام فتنه است و آقایان وزرا همانطور که در جلسه رای اعتماد گفتند باید فراموش نکنند که خط قرمز فتنه است».
 
انتهای پیام/ح
 
وی افزود: 9دی فقط یک حرکت در مقابل فتنه گران بود و ملت وقتی فهمیدند ماجرا چیست انقلاب رنگین آمریکایی ها را سرکوب کرد و درسی به آنها داد تا بار دیگر از این غلط ها نکنند.
 
انتهای پیام/

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.