دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
نائب دبير شواري تبيين انديشه امام و رهبري استان ايلام:
ملت اگر نظام را در خطر ببینند، خودجوش پا به میدان عمل می گذارند
تاریخ انتشار : 8 دى 1395 - 22:20
کد مطلب: 42430
نائب دبير شواري تبيين انديشه امام و رهبري گفت: از این بابت تاسف می خوریم که استاندار در میدانی بازی می کنند که کارگردان آن استکبار جهانی است.

"منصوری" نائب دبير شواري تبيين انديشه امام و رهبري استان ايلام و مشاور نماينده نهاوند در مجلس شوراي اسلامي در گفتگوی اختصاصی با ایلام پویا گفت: در مسیر انقلاب خیلی ها عمق آن را درک نکردند و فقط گمان کردند این جریان بر اساس نارضایتی از طاغوت بود، عده ای رفتند و عده ای آمدند، در صورتی که اگر ابعاد انقلاب را بنگریم تفکر اسلام ناب محمدی (ص) و فرهنگ ظهور در این انقلاب نمایان است و خیلی برای جریان استکبار تهدید آمیز است.

منصوری اظهار کرد: یکی از بزرگترین تهدید ها بعد از انقلاب علیه کشور، فتنه88 بود که ابعاد پیدا و پنهان زیادی دارد و در عین تلخی بسیار آموزنده است.

وی افزود: هیچگاه از یاد ملت نخواهد رفت که کارفرما، بازیگران و عواقب فتنه 88 چه بود، بازیگران این جریان افرادی بودند که با نگاه سرمایه داری در لباس انقلاب پا به میدان گذاشته بودند.

نائب دبير شواري تبيين انديشه امام و رهبري استان عنوان کرد: در کتاب انتخاب های سخت "هیلاری کلینتون" آمده که: «جمعیت زیادی در خیابان های تهران و سراسر کشور جمع شدند تا به نتایج انتخابات اعتراض کنند، لحظه ای بسیار شگفت انگیز بود چون آنچه که آرمان ما بود را داشتند پیاده می کردند و ما را به آینده کار امیدوار می کرد»  در این راستا "وندی شرمن" در دانشگاه رایس عنوان می کند که: آنچه که مارا برای بر اندازی جمهوری اسلامی امیدوار کرد فتنه88 بود.

وی خاطر نشان کرد: هر گاه محبت مردم نسبت به ولایت مشخص می شود ستونی که ایجاد می شود نفوذ ناپذیر است و دلیل اینکه توطئه های دشمن توسط یک سخنرانی رهبر خنثی می شود، همین است؛ فتنه 88 مصداق اتم و اکمل آن بود.

مشاور نماينده نهاوند در مجلس شوراي اسلامي تصریح کرد: وقتی حضرت امام (ره) امریکا را شیطان بزرگ ترسیم می کند به این معنا نیست که به صورت ظاهر این شیطان جلوه کند و مستقیما دست به کار شود، چون امریکا فاقد قدرت، ظرفیت اطلاعاتی و عملیاتی است، شیطان هنگامی که می خواهد فریب دهد از روش اغوا گری استفاده می کند.

منصوری عنوان کرد: فرض کنید قصد دارید با قطار به سمت مشهد حرکت کنید، شیطان هیچگاه مستقیما مسیر شما را به صورت آنی به سمتی دیگر منحرف نمی کند، بلکه اندک اندک قطار را منحرف می کند و پس از این کار می بینید که قطار به جای آنکه شما را به مشهد برساند به نا کجا آباد برده، آن آقایانی که امروز بانی فتنه شدند، همان هایی بودند که شیطان درجه انقلابی بودنشان را منحرف کرد و به جایی رساند که در راس جریانی قرار گرفتند که حامی آن آمریکا است.

مشاور نماينده نهاوند در مجلس شوراي اسلامي ضمن اشاره به سخنان اخیر استاندار بیان کرد: استاندار باید در مراسم 9 دی شرکت نکند، چون اگر شرکت کند جای تعجب دارد، کسی انقلاب را می فهمد که انقلابی باشد و انقلابی عمل کند، هر وقت در این وادی نبودید قطعا غیر از این مسیر خواهی رفت.

وی ادامه داد: مگر می شود امام حسین (ع) و عاشورا را قبول نداشت و زیر علمش سینه زد؟ آقای استاندار وارد چه فضایی شده اید؟! استاندار ایلام میراث دار مردی بزرگ است اما متاسفانه صحبت های بچه گانه ای از فرزند آن بزرگمرد سر زده که دشمن را نسبت به ابعاد فتنه امیدوار می کند.

منصوری با توجه به مطرح بودن بحث شرکت نکردن استاندار در مراسم 9دی عنوان کرد: شرکت نکنید مهم نیست! با این صحبت ها فقط صف خود را از ملت جدا کردید. شرکت کردن یا نکردن شما چه تاثیری بر حال جامعه دارد؟ به تمام کسانی که اینگونه فکر می کنند ماجرای جنگ صفین را متذکر می شویم که اگر فتنه ای راه افتد و صفین دیگری تشکیل شود به فضل الهی جوانان انقلابی علی زمان خودشان را تنها نمی گذارند و کار به دومة الجندل و حکمیت و در آوردن انگشتری نمی رسد، مالک وار و عمار وار در همان صفین کار تمام می شود.

نائب دبير شواري تبيين انديشه امام و رهبري استان اظهار کرد: از این بابت تاسف می خوریم که استاندار در میدانی بازی می کنند که کارگردان آن استکبار جهانی است، شما می گویید شرکت نکردن در مراسم 9 دی قانونی نیست؟ آیا کسانی که در سال88 اغتشاش کردند قانونی عمل کردند؟ برمبنای کدام قانون به ساحت امام حسین و رهبری توهین شد؟ ملت ایران هرگاه ببینند نظام در خطر است خودجوش پا به میدان می گذارند و عمل می کنند.

منصوری با توصیه به استاندار ایلام ادامه داد: آقای مروارید دشمن را خوشحال نکنید و هرچه سریعتر از ساحت مقدس ملت و شهدا عذر خواهی کنید، نمی شود که بگویید انقلابی و ولایت مدار هستم، ولی مراسم 9 دی و خط قرمز نظام اسلامی را هم شرکت نمی کنم، نمی شود شما در رفاه زندگی کنید و حال انقلاب و مستضعفین را هم درک نکنید.
 
انتهای پیام/ی

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.