دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
یک فعال سیاسی و روایتی متفاوت از فتنه/
از بزرگنمایی های بی بی سی تا تجمع انقلابیون در لندن
تاریخ انتشار : 8 دى 1395 - 09:05
کد مطلب: 42417
"محمد میرزایی حیدری" عنوان کرد: در ایام فتنه88 دانشجوی بورسیه رشته دکتری تخصصی در انگلستان بودم که در مراسمات عاشورا در مجمع سامی لندن شرکت می کردیم، روبروی ما دو حزب قرار داشتند و برعلیه ما شعار می دادند، یکی حامیان فتنه و دیگری منافقین بودند که با هم بر علیه حزب انقلابی و حامی انقلاب اسلامی متحد شده بودند.

"محمد میرزایی حیدری"عضو هیئت علمی و دبیر هم اندیشی دانشگاه های آزاد استان ایلام در گفتگو با ایلام پویا گفت: بعد از فتنه ای که در سال88 توسط گروه های سبز برپا شد در روز عاشورا سخیف ترین برخوردها را با دین و عزاداران داشتند و بعد از این که مردم باطن این مجموعه را مشاهده کردند در 9 دی با مانور ولایتمداری این گروه قلیل را برچیدند.

میرزایی حیدری اظهار کرد: بعد از جنگ تحمیلی 9 دی مهمترین اتفاق تاریخ انقلاب اسلامی بود وحدت و یک پارچگی مردم را در پاسداری از ولایت را نشانگر بود.

وی افزود: 9 دی پایان یافت اما دنباله فتنه گران کماکان با سکوتی اجباری زنده اند.

میرزایی حیدری خاطر نشان کرد: این قوم به حیثیت سیاسی انقلاب ضربه زدند و دشمنان انقلاب را به براندازی نظام و ایجاد تفکر سکولار امیدوار کردند.

این عضو هیئت علمی دانشگاه عنوان کرد:عده ای می گویند فتنه 88 یک دعوای سیاسی بود و نباید به این مسئله دامن زد در صورتیکه چنین تعبیری نادرست است و اینگونه این موضوع مهم را تفسیر کردن حاصل از عدم بصیرت کافی است ؛ حصر خانگی لطفی بود که رهبر انقلاب به سران فتنه داشت و  باید اعدام می شدند.

این فعال سیاسی با توجه به حماسه 9 دی در لندن ادامه داد: در ایام فتنه88 دانشجوی بورسیه رشته دکتری تخصصی  در انگلستان بودم که در مراسمات عاشورا در مجمع سامی لندن شرکت می کردیم، روبروی ما دو حزب قرار داشتند و برعلیه ما شعار می دادند، یکی حامیان فتنه و دیگری منافقین بودند که با هم بر علیه حزب انقلابی و حامی انقلاب اسلامی متحد شده بودند.

میرزایی حیدری خاطر نشان کرد: این خاطره هیچگاه از خاطرم نمی رود که دولت و پلیس انگلیس این گروه را بسیار حمایت می کرد و هیچکس حق نداشت برعلیه آنان اقدام و کوچکترین تحرکی داشته باشد ، اما از این سو پلیس انگلیس هیچ حمایتی از نیروهای انقلابی نمی کرد!
 
این هیئت علمی دانشگاه تصریح کرد: جالب است که BBCبرنامه ماهواره ای خود را در ایام فتنه 24 ساعته پخش می کرد و این در حالی است که هزینه پخش این برنامه ها بسیار بالا است به صورتیکه در انگلیس هرکسی که تلویزیون خود را روشن کند و BBC را مشاهده کند سالانه باید 140 پوند بپردازد! اما BBC در ایام فتنه 88 این برنامه ها را برای فارسی زبان ها به صورت کاملا رایگان پخش می کرد.

میرزایی حیدری با توجه به اقدامات انگلیس در فتنه 88 گفت: تلویزیون انگلیس چنان در فتنه 88 بزرگنمایی میکرد که همه گمان می کردیم تمام تهران در دست فتنه گران است در حالی که وقتی با خانواده در تهران تماس گرفتم، گفتند که در خیابان فلان فقط یک سطل آشغال آتش گرفته؛ دولت انگلیس این گونه برعلیه ابران بزرگ نمایی می کرد تا تمام اذهان و جوامع بشری گمان برند تمام.ایران بر علیه نظام به پا خواسته است .

این فعال سیاسی تشریح کرد: پس از مشاهده اوضاع در ایران و لندن  با افراد ایرانی تباری که در لندن بودند تصمیم گرفتیم که با پلاکارد ها و تصاویر رهبر انقلاب با جملاتی انگلیسی و کلام امام حسین(ع) در پارک" اینتر نشنال" لندن تجمع کنیم تا تمامی خبرنگاران این جوشش را پوشش دهند، این گونه هم شد و این اقدام بازتاب خبری خوبی داشت و نظر خیلی از خبرنگاران به سوی ما جلب کرد .

میرزایی حیدری در پایان اظهار کرد: ان شاالله روزی می رسد که پرچم این ملت به دستان حضرت حجت و منتقم فاطمه زهرا(س) برسد و تمامی مسلمانان جهان از ظلم و زور استکبار جهانی نجات یابند.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.