دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 8 دى 1395 - 12:08
کد مطلب: 42416
جناب آقایان رستمی و عسکری معاونین محترم استاندار، متهم ردیف اول، خود مجموعه استانداری و در راس آن استاندار ایلام است که باعث و بانی این دلواپسی ها شده است چرا که ایشان بود با موضع گیری خود حماسه 9دی را زیر سوال بُردند.

به گزارش ایلام پویا، حدود چند روز گذشته آقای استاندار محترم با اظهار نظری مغرضانه در خصوص گرامیداشت حماسه مردمی 9دی، این مناسبت و روزی که یوم الله بود را بی ارزش نشان داد و با صراحتی که نشان از بی بصیرتی است اظهار داشت که در این مراسم شرکت نمی کند.

از همان روزی که این اظهارات صریحانه و خالی از سیاست بیان شد، شاهد مواضع مختلف از سوی بسیاری از افراد و سیاسیون و گروه های مختلف استان اعم از اصولگرا و اصلاح طلب بودیم که در این بین موضع گیری نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام و سایر ائمه جمعه استان باعث شد که فضای سیاسی استان تا حد زیادی سیاسی تر شود.

 

البته معاونین، فرماندارن، بخشداران و مشاورین جناب استاندار گریزان از مراسم 9دی نیز ساکت ننشستند و با حضور در برخی خبرگزاری های همسو شروع به مصاحبه کردند و از به هم خوردن وحدت تاریخی شکل گرفته از سوی استاندار و مجموعه استانداری در طول این 3 سال گلایه و شکایت کردند.

 

آقای "رستمی" مشاور استاندار در پیامی که در شبکه های اجتماعی منتشر کرده خبرنگاری را به تفتیش عقاید متهم کرده و اظهار داشته که "استاندار پرتلاش ایلام از جنس مردم است و علی رغم ظاهری آرام در برابر زورگویی بدون لکنت حرف می زند" خب جناب مشاور محترم! این استاندار بود و خود را از صف مردم جدا کرد و ایشان بود که حماسه مردم در 9دی را به تمسخر گرفت و ایشان بود که در برابر یک پرسش محترمانه ظاهر و باطنی آرام از خود نشان نداد.

 

مشاور کارکشته و دوران دیده جناب استاندار در دفاع از رئیسش، امام جمعه شهرستانی را عامل تفرقه دانسته و مردم آن شهرستان را به طرد این عامل تفرقه دعوت کرده است. آیا این است مشورت شما به استاندار و مردم برای حفظ وحدت؟

 

همچنین جناب آقای "عسکری" دیگر معاون محترم جناب استاندار در مصاحبه با یکی از رسانه ها، قضایا را به نزدیک شدن به انتخابات ربط داده و فرموده اند که "به قطع و یقین، فضای تنش و بحران آفرینی فضای توسعه استان نخواهد بود".

 

کسی نیست بگوید خب جناب معاون محترم، مردم استان سرشان به کار خودشان گرم بود و در حال گذران با بدبختی های خودشان بودند که استاندار محترم با تحریک مردمی که حماسه ساز 9دی بودند آتش به خرمن زد و باعث شعله ور شدن آن شدند.

جناب آقای عسکری در ادامه آورده است که "عده ای تلاش می کنند با چند جمله حاشیه ای فکر ایشان را به خود مشغول کنند".

 

آقای عسکری شما قضاوت کنید که واقعا چه کسی حاشیه درست کرد؟ ما یا استاندار؟

 

حضرات دلواپس مجموعه استانداری! همه می دانند و بر مردم آشکار است که باعث و بانی همه این تنش های سیاسی خود جناب استاندار بوده و ایشان می توانست اصلا حرفی نزند و موضع گیری نکند و مثل سالهای گذشته با تشکیل جلسه ای برای فرمانداران خود را از همه چیز مبرا کند.

 

امروز جناب آقای طیب نیا وزیر اقتصاد و جناب پور محمدی وزیر دادگستری بسیار محترمانه در خصوص حماسه 9دی موضع گیری اصولی و دشمن شکنانه ای داشتندو اصلا شاید به دلیل مشغله کاری این وزرای محترم در مراسم گرامیداشت این روز حماسه‌ ساز شرکت نکنند؛ ولی موضع انقلابی و استکبار ستیزی آنان باعث شده که کسی به دنبال حضور آنان در مراسم 9دی هم نباشد.

 

البته جا دارد از موضع‌گیری جناب آقای "رستمی" مشاور محترم در پایان پیامشان که اظهار داشته "حماسه 9دی روز تبعیت و حمایت و همبستگی مردم از فرمان رهبری و روز ذلت و خواری ضد انقلاب داخلی و خارجی و بر باد رفتن نقشه های شوم استکبار جهانی است" قدردانی کنیم چرا که این موضع‌گیری تنها موضع انقلابی در بین استاندار و معاونین ایشان در خصوص 9دی می باشد.

 

 

خلاصه آنکه متهم ردیف اول، خود مجموعه استانداری و در راس آن استاندار ایلام است که باعث و بانی این دلواپسی ها شده است.

 

البته جای شکرگذاری فراوان دارد که به ماهیت درونی افراد در دفاع از نظام و رهبری بیشتر واقف شده ایم و خدا را براین نعمت شکر گزاریم ولی کاش استاندار در مساله فتنه88 و حماسه 9دی از پدر بزرگوارشان تبعیت می کرد و به بیراهه نمی رفت؛ چرا که بسیاری از افرادی که در راهپیمایی عظیم 8 دی 88 مردم ایلام حضور داشتند نقل می کنند که در این مراسم حضرت آیت الله مروارید که روی ویلچر و جلودار جمعیت بود از روی صندلی چرخدار خود پیاده می شوند و راه می روند و می گویند می خواهم اجر و ثواب بیشتری نصیبم بشود.

 

پس جناب استاندار محترم! "فاعتبروا"

 

انتهای پیام/ح

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.