دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
درخواست جمعی از بسیجیان ایلامی از مسئولین سازمان تبلیغات اسلامی استان:
مسئولین استان راهپیمایی 9 دی را درب ساختمان استانداری برگزار کنند
تاریخ انتشار : 6 دى 1395 - 07:29
کد مطلب: 42399
جمعی از بسیجیان طی اقدامی خود جوش از مسئولین سازمان تبلیغات اسلامی استان تغییر مکان راهپیمایی 9 دی را خواستار شدند.و در ادامه نیز استاندار را مورد خطاب قرار داده و با وی اتمام حجت کردند.

به گزارش ایلام پویا،جمعی از بسیجیان طی اقدامی خود جوش از مسئولین سازمان تبلیغات اسلامی استان تغییر مکان راهپیمایی 9 دی را خواستار شدند. متن نامه به شرح ذیل می باشد.

بسم رب الشهدا

با عرض سلام و صلوات بر حضرت بقیه الله اعظم و نائب بر حق ایشان حضرت آیت الله امام خامنه ای
ما بسیجیان از مسئولین سازمان تبلیغات اسلامی استان خواهشمندیم در پی اعلام استاندار استان مبنی بر حضور نیافتن در راهپیمایی 9 دی، این راهپیمایی را در درب استانداری ایلام برگزار نمایند.
باید گفت : جناب آقای استاندار در این سخن شما جدابودن شما از مردم استان و حتی حزب الله و مردم انقلابی استان است البته در سه سال دولت تدبیر و امید چیزی جزء منافع شخصی اصلاح طلبان و حامیانشان در کشور نبوده و شرکت شما در راهپیمایی 9 دی نیز خیانت به حزب اصلاح طلبان است.  

لذا در پی  تمام احترامی که مردم استان ایلام و جامعه بسیجیان دانشجو برای شخص مرحوم ایت الله مروارید دارند که در کمال انقلابی بودن با ویلچر و با حال نامساعد در راهپیمایی شرکت کردند باید اعلام کنیم راهپیمایی 9 دی در کمال شور و شوق برگزار خواهد شد و نیازی به حضور مسئولین نیست مسئولین به فکر لغو سخنرانی ها و مانور دادن بر روی کارهای انتخاباتی خود نمایند شاید فرج شد و مردم باز فریب شعار های دولت تدبیر و امید را خورد.

سران فتنه در کشور بدانند تاریخ آمریکا و سگ نگهبانش رژیم صهیونیستی را برای ما تعریف و تفسیر کرده است از رضا شاه که بگذریم مصدق که جزء مخالفان حکومت بود با فریبی مسئولیتی به جایی رساند که حتی پس از بازداشت وی یک نفر هم از مردم بر طرفداری او بر خیابان ها نیامد.

به هوش باشید مسئولان که برای از پا انداخن علی یارانش را نشانه گرفته اند.

«جمعی از بسیجیان کتک خورده 9 دی»

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.