پیغام خطا

Notice: Undefined index: field_image در include() (خط 11 در /home/ilampooya/domains/ilampooya.ir/public_html/sites/all/themes/hostjavan/node.tpl.php).
دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 24 آذر 1395 - 09:51
کد مطلب: 42248
سرپرست کمیته امداد منطقه پنج تهران از کمک هفت میلیارد ریالی حامیان به طرح اکرام خبر داد.

به گزارش ایلام پویا؛ امیر آدینه لو با بیان اینکه هم اکنون بیش از سه هزار و ۲۰۰ حامی از حدود ۷۰۰  فرزند یتیم و مشمول طرح محسنین تحت حمایت این نهاد حمایت مادی و معنوی می کنند، گفت : ۱۶۸ نفر آنان را ایتام شامل می شوند و مابقی در طرح محسنین (فرزندان با سرپرست کم توان) تحت حمایت قرار گرفته اند.

 
وی با اشاره اینکه حامیان نیکوکار از ابتدای امسال تاکنون بیش از هفت میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال به حساب فرزندان معنوی خود واریز کرده اند، گفت:  بیش از چهارمیلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال از این مبلغ برای ایتام  و مابقی برای فرزندان خانواده های تحت حمایت در طرح محسنین واریز شده است؛ سرانه ماهانه نقدی برای هر یتیم بیش از ۳۵۰  هزار تومان و برای هر فرزند محسنین هم بیش از ۴۰  هزار تومان برآورد شده است.
 
آدینه لو به کمک ۱۱۲ میلیون ریالی یک از خیران منطقه اشاره و عنوان کرد: بیش از ۱۴۰ کیف زنانه توسط این خیر برای توزیع بین خانواده های تحت حمایت این نهاد اهداء شد و هم اکنون توزیع این تعداد کیف دستی بین بانوان مشمول طرح های اکرام ادامه دارد.
 
سرپرست کمیته امداد منطقه پنج تهران با بیان اینکه کمیته امداد برای خدمت رسانی به قشر مورد حمایت خود از منابع داخلی و کمکهای خیرین ونیکوکاران بهره می برد، خاطرنشان کرد: کمک های حامیان و خیرین نیکوکار به نیازمندان نقش اساسی در ارائه خدمات بهتر به خانواده های مورد حمایت ایفا می کند.
 
شایسته ذکر است، نیکوکاران گرامی می توانند برای عضویت در طرح اکرام ایتام و محسنین برای حمایت از یک یا چند فرزند معنوی  با حضور در دفتر کمیته امداد شهرستان بهارستان یا شماره گیری سامانه تلفنی ۷۳۵۵ اقدام کنند.
 
 
منبع:میزان

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.