دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
یک نماینده مجلس شورای اسلامی در گفتگو با ایلام پویا:
آمریکا منتظر سیلی مردم و مجلس ایران باشد
تاریخ انتشار : 15 آذر 1395 - 08:15
کد مطلب: 42103
نماینده مردم آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به واکنش مجلس به تمدید تحریم ها علیه ایران گفت: قطعا مجلس شورای اسلامی در موضوع برجام و نقض آن توسط آمریکا خواهد ایستاد و ان شاالله امریکا مثل همیشه از مردم ایران سیلی می خورد.

"سید جواد ساداتی نژاد" نماینده مردم آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایلام پویا، در رابطه با تمدید تحریم های آمریکا علیه ایران گفت: تمدید تحریم های آمریکا قطعا نقض برجام است و با توجه به قانون اقدام متقابل که در مجلس موجود است مشکل قانونی در برخورد با نقض برجام وجود ندارد.

ساداتی نژاد اظهار کرد: مجلس قطعا در مقابل آمریکا و بد عهدی هایش می ایستد و تمدید تحریم ها  از سوی آمریکا، نشانگر حقانیت منویات مقام معظم رهبری بود.

این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: چنین اقدامات شنیعی نشانگر این بود که دشمن، دشمن می ماند و البته دولت از برجام تجربه خوبی کسب کرد و مشخص شد که سیاست های آمریکا کماکان پلید مانده است.

این رجل سیاسی با اشاره به منویات رهبر انقلاب بیان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند: «هرکس در دنیا به آمریکا اعتماد کرد سیلی خورد» پس این یک اصل پذیرفته شده است و قطعا مقاومت مردم از ابتدای انقلاب که یکی از آرمان هایشان مبارزه با استکبار بوده و هست ادامه دارد.

ساداتی نژاد با اشاره به واکنش مجلس تشریح کرد: قطعا مجلس شورای اسلامی در موضوع برجام و نقض آن توسط آمریکا خواهد ایستاد و ان شاالله امریکا مثل همیشه از مردم ایران سیلی می خورد.
انتهای پیام/

نظرات کاربران

هیچ غلطی نمی کنید ، 500 حاجی با همدستی عربستان و آمریکا قتل عام شدن چه کردید ؟

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.