دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
رئیس مرکز دکترینال استراتژیک بدون مرز کشور در دانشگاه ایلام گفت:
در کشور جایی برای کسانی که جنایات آمریکا را می ستایند نیست
تاریخ انتشار : 26 آبا 1395 - 00:28
کد مطلب: 41641
به دولت هشدار می دهیم نسبت خودش را با اساتید لیبرالی بیان کند؛ در این کشور جایی برای کسانی که جنایات امریکا را می ستایند و از او دفاع می کنند نیست، لذا اگر دولت از این فرد و از این دسته افراد اعلام برائت نکند، اساس لیبرالیسم را زیر سوال می بریم.

به گزارش ایلام پویا، "حسن عباسی" رئیس مرکز دکترینال استراتژیک بدون مرز کشور در دانشگاه ایلام گفت: به اعتقاد یکی از پنج اقتصاد دان بزرگ دنیا، ژورف لینکس علم اقتصاد در دنیا سقوط کرده است.

عباسی اظهار کرد: باید از دولت پرسید برای تحول در علم اقتصاد چه اقدامی انجام داده است؟ کسی که در این کشور دکترا دارد، وظیفه دارد که علم جدید تولید کند نه چیزهایی که در ادوار علمی گذشته آموخته را باز گویی کند؛ نه مقام مسئول علمی را تولید می کند نه اساتید دانشگاه.

وی افزود: از طرفی دیگر عده ای در کشور به عنوان استاد دانشگاه می گویند که آیا اسلام علم اقتصاد دارد؟! چرا یکی دیگر تولید کند و تو درس بدهی؟ وظیفه تو چیست؟

این کارشناس سیاسی تاکید کرد: هر ناکارآمدی بعد از انقلاب در جامعه که می بینید به اسم لیبرالیسم است چرا که از دل متون لیبرال پیاده شده و ربطی به اسلام ندارد ولی از طرف دیگر هرموفقیتی را که در جهان می بینید از وجود اسلام است، چون اسلام نگفته است اختلاس های چند هزار میلیاردی انجام دهید و وضعیت نابسامان ربا در اقتصاد، متعلق به نظام لیبرالی است و مورد تایید اسلام نیست.

عباسی با توجه به فرموده امام (ره) در خصوص ربا در بانک ها تصریح کرد: امام در سال 63 فرمودند اگر در بانک ما ربا بماند جمهوری ما اسلامی نیست، و امروز نیز بزرگان فقهی ما می گویند که در بانک ما ربا هست.

وی افزود: اسلام، رهبری و امام ربا را تایید نکرده اند پس سیستم و نظام اقتصادی نابسامان ما جزء محصول تفکر لیبرالی نیست و نخواهد بود.

رئیس مرکز دکترینال استراتژیک بدون مرز کشور با توجه به مدل اقتصادی اسلامی گفت: شما کنار بروید تا چند نفر که مطلع هستند اقدام کنند، ما مدل و الگویی اسلامی داریم، اگر قرار است مسئولین و اساتید لیبرالی از دانشگاه های کشور بیرون آیند و مفاسد موجود در ساختار جامعه را به اسم اسلام، معرفی کنند باید پاسخگوی دو موضوع باشند؛ اول آنکه یک اصل این سیستم در آن سوی دنیا در حال فروپاشی است، چرا تابع آن سیستم هستید؟ و دوم آنکه اسلام کجای اینچنین فسادهایی را تایید کرده است؟

عباسی عنوان کرد: کسانی که می گویند اسلام مبانی و علم اقتصادی ندارد و علوم لیبرالی و ضد دینی را در دانشگاه ها به جوانان تزریق می کنند باید در نان خود شک کنند.

وی افزود: کسی که خود دارای سیستم اقتصادی لیبرالی است و مدعی است که تنها راه نجات، پیروی از نظام مالی اسلامی است، اما چرا عده ای در داخل می گویند باید از غرب که در حال فروپاشی است باید تبعیت کنیم؟

عباسی اذعان کرد: اگر غرب می توانست ناجی کشور ما باشد، در مقابل فرو پاشی و ورشکستگی شهر دیترویت خودش مقاومت می کرد.

حسن عباسی به انتخاب رئیس جمهور جدید ایالات متحده اشاره و افزود: صد ها ترامپ دیگر هم نمی توانند معجزه کنند و نظام مالی را سر و سامان دهند.

این استاد دانشگاه تاکید کرد: ترامپ محصول این سیستم فاسد است، همانند بابک زنجانی، همانند 180هزار میلیاردی که از دیماه 1392 تا مرداد 1394 در بازار بورس تهران ناپدید شد، و او هم محصول سیستم و نظام لیبرالی فرسوده شده است.

عباسی عنوان کرد: جرم منتظری لیبرالی بودنش بود و اینکه امام (ره) فرمود تو دولت را بعد از من به لیبرال ها خواهی سپرد؛ لیبرالیسم چه پدیده منحوس و نجسی است که حضرت روح الله می فرماید تا من زنده ام نمی گذارم کشور دست لیبرالها بیفتد.

وی به اعترافات زیباکلام مبنی بر لیبرالی بودنش گفت: حضرت روح الله فرمود «ممکن است ما ازدست پهلوی نجات پیدا کنیم اما از دست تربیت یافتگان شرق و غرب نجات پیدا نمی کنیم» حال بعد از 37سال عده ای که در انگلیس مدرک خود را گرفته اند روی کار می آیند و افتخار می کنند که بند بند وجودشان لیبرالی است.

عباسی با هشدار به دولت تصریح کرد: به دولت هشدار می دهیم که نسبت خودش را با این اساتید لیبرالی بیان کند و لا غیر؛ در این کشور جایی برای کسانی که جنایات امریکا را می ستایند و از او دفاع می کنند نیست، لذا اگر دولت از این فرد و از این دسته افراد اعلام برائت نکند، اساس لیبرالیسم را زیر سوال می بریم.

انتهای پیام/ی

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.