دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 22 شهر 1393 - 13:32
کد مطلب: 32423
رییس اداره مشارکتهای مردمی بهزیستی ایلام از آغاز عملیات ساخت شیرخوارگاه این استان خبر داد.

زهرا همتی، رییس اداره مشارکتهای مردمی بهزیستی ایلام در گفتگو با خبرنگار ایلام پویا اظهار داشت: این ساختمان در زمینی به گستره 700 متر مربع در مرکز استان که توسط یکی از افراد خیر وقف شده احداث خواهد شد.

وی ادامه داد: کلیه هزینه ساخت این شیرخوارگاه نیز توسط "حمید شاه حسینی" از افراد خیر سان در استان تهران تقبل شده است.
وی اظهار کرد: بر اساس برآورد انجام گرفته و قرارداد منعقد شده با پیمانکار بیش از10 میلیارد ریال هزینه برای ساخت این شیرخوارگاه نیاز است که تمامی آن توسط این خیر تامین می شود.
همتی بیان کرد: این ساختمان در سه طبقه مجهز به شیرخوارگاه و خانه کودک و نوجوان احداث خواهد شد و پیش بینی می شود مدت ساخت آن یکسال باشد.
آیین کلنگ زنی نخستین شیرخوارگاه ایلام خردادماه امسال با حضور معاون مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی، استاندار و جمعی از مسوولان محلی به همراه شماری از نیکوکاران بومی و غیربومی به زمین زده شد.
این شیرخوارگاه به نام حضرت علی اصغر (ع) قرار است در زمینی به گستره 700 مترمربع که اهدایی یکی از نیکوکاران ایلامی است، ساخته شود.
ایلام از معدود استان های کشور است که شیرخوارگاه ندارد و به ناچار کودکان و نوزداران بی سرپرست و بدسرپرست این منطقه در مکان های استیجاری نگهداری می شوند.
25 هزار نفر از جمعیت 585 هزار نفری استان ایلام در غرب ایران به عنوان جامعه هدف، زیرپوشش خدمات و چتر حمایت اداره کل بهزیستی قرار دارند.

 

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.