پیغام خطا

  • Notice: Undefined offset: 2 در user_node_load() (خط 3694 در /home/ilampooya/domains/ilampooya.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3694 در /home/ilampooya/domains/ilampooya.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 2 در user_node_load() (خط 3695 در /home/ilampooya/domains/ilampooya.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3695 در /home/ilampooya/domains/ilampooya.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 2 در user_node_load() (خط 3696 در /home/ilampooya/domains/ilampooya.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3696 در /home/ilampooya/domains/ilampooya.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$comment_count در comment_node_page_additions() (خط 728 در /home/ilampooya/domains/ilampooya.ir/public_html/modules/comment/comment.module).
  • Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given در theme_image_formatter() (خط 605 در /home/ilampooya/domains/ilampooya.ir/public_html/modules/image/image.field.inc).
دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 6 آبا 1392 - 21:49
کد مطلب: 21772

ح

ایلام پویا:برای اولین بار مستند حضرت آیت الله حیدری ایلامی فردا در ایلام کلید می خورد.

رامین اناری مدیر پروژه و برنامه ریزی این مستند به خبرنگار ایلام پویا گفت: کارگردان این مستند حجت الاسلام شریفی است که از فردا با حضور در ایلام، کار ساخت این مستند را آغاز خواهد نمود.

اناری اظهار داشت: شریفی این مستند را با هزینه شخصی انجام خواهد داد.

اناری تصریح کرد: کارگردان این مجموعه 2 سال است که درباره شخصیت آیت الله حیدری ایلامی تحقیق می کند و امید است که بتواند با ساخت این مستند چهره عالمانه و روحانی این مجتهد ایلامی بیشتر به کشور شناسانده شود.

مدیر پروژه ساخت مستند آیت الله حیدری ایلامی افزود: انتظار می رود که  مسؤلین استانی بالاخص استاندار بومی این استان نیازهای ساخت این مستند را مرتفع نماید.

وی افزود: با توجه به حضور تیم ساخت این مستند در استان، همراهی مسؤلین مربوطه با عوامل آن امری بدیهی است چرا که این مستند درباره شخصیتی است که ایلام و ایلامی مدیون آن عالم برجسته و مجاهد است.

وی ابراز کرد: امید است با ساخت این مستند تحرکی فرهنگی در استان آغاز شود و در آینده ای نزدیک شاهد ساخت مستند چهره های ماندگار این استان نیز باشیم.

اناری با انتقاد از عدم ساخت فیلم های بلند دفاع مقدس در ایلام افزود: چند سال است که در حال جمع آوری دست نوشته های شهدا و آثار مربوط به شهدای گران قدر استان هستم و در آینده ای نزدیک کار ساخت مستند درباره شهدای استان را آغاز خواهم کرد و در این راه از همه مسؤلین فرهنگی استان و دوست داران فرهنگ ایثار و شهادت استمداد می طلبم.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.